Mężczyzna Lew w zalotach

Chcesz umówić się na randkę z Lwem? Musisz poczekać na jego pierwszy ruch. On zawsze przejmuje inicjatywę, kiedy znajduje się na polowaniu. Lubi przewodzić. Wiedz, że jeśli zaczniesz na niego naciskać, najpewniej straci zainteresowanie. Bycie spod znaku Barana lub Byka z pewnością utrudni ci to zadanie. Niestety, tym razem musisz się powstrzymać i dać się poprowadzić w miłosnym tańcu. Lew nie ukrywa swoich uczuć. Od razu poczujesz, że masz jego uwagę. Zacznie cię adorować jak boginię. Dreszcz przejdzie cię na sam widok jego imienia w powiadomieniach. Jest gotowy na wielkie słowa i gesty, żebyś tylko znalazła się w zasięgu jego łap. 

Mężczyzna Lew w łóżku

Stało się - zostałaś jego zdobyczą, którą w zębach przeniósł do swojego legowiska. Pokazał ci swój ognisty temperament. Szczytowałaś więcej niż raz. Połączyła was niesamowita chemia. Ten samiec alfa dopieszczał cię tak, jak nie zrobił tego wcześniej żaden inny facet. Spełniasz z nim najśmielsze fantazje seksualne. Zapominasz o sygnałach ostrzegawczych. Po wszystkim czekasz na telefon, znak, zapytanie, kiedy znów się widzicie. A tu cisza. I co teraz? Czy jeszcze się odezwie? Może tylko cię wykorzystał? Zanim wykonasz desperacki krok, musisz wiedzieć, że on potrzebuje czasu. Wyraźnie rozgranicza intymność od miłości. Im dłużej weźmie cię na wstrzymanie, tym większy ma do ciebie szacunek. Zamiast obracać czekanie w zniewagę, wykaż się dużą dozą cierpliwości. 

Mężczyzna Lew w związku

Lwy to niezwykle czuli partnerzy. Bez zastanowienia ruszą do walki, gdy zobaczą, że ktoś cię atakuje. Bardzo angażują się we wszystko, co robią. Jednak bycie w związku z Lwem jest jak siedzenie w samochodzie na miejscu pasażera. Ta piękna podróż odbywa się razem, lecz to on decyduje, w jakim kierunku. Zawsze chce być tym ważniejszym i lepszym, znajdującym się w samym centrum wydarzeń. Jest duszą towarzystwa, więc nie stroni od flirtu w social mediach lub miejscach publicznych. Cechuje go zarozumiałość oraz pewność siebie. Według niego powinnaś być wdzięczna, że trafił ci taki "super facet". Lwa nie sposób okiełznać. Tylko zaakceptowanie jego wad pomoże ci wytrwać z tym chodzącym płomieniem. Na pocieszenie zdradzamy, że Lew, który znalazł swoją drugą połówkę, będzie jej wierny aż do śmierci. Nie przoduje na liście znaków zodiaku, które najczęściej biorą rozwód. Jest w 100% twój? Możesz odetchnąć z ulgą.

Mężczyzna Lew w grupie znajomych

Wasze randkowanie przerodziło się w związek? Czas przedstawić swojego Lwa znajomym. Twój partner uwielbia błyszczeć w towarzystwie i z pewnością nie zawiedzie cię na tym polu. Jest urodzonym przywódcą obdarzonym zwierzęcym magnetyzmem. Przyciągnie do siebie nawet przeciwieństwo. Z kolei ty, będąc w gronie jego przyjaciół, nie musisz czuć presji, aby wszystkich zabawiać. On zajmie się tym za waszą dwójkę. Lubi grać główną rolę w przedstawieniu i nie interesuje go opinia innych. Cokolwiek powiedzą mu o tobie jego kumple, nie będzie mieć dla niego żadnego znaczenia. Liczy się to, co myśli on sam. Jeśli już otworzył przed tobą swoje serce, masz jego plecy w każdej sytuacji.

Jaki jest Lew? Charakterystyka znaku zodiaku, który karmi się władzą i uznaniem w towarzystwie >>

Mężczyzna Lew w kłótni

Sprowokowałaś go swoim zachowaniem? W pojedynku z Lwem nie masz żadnych szans. Chyba że jesteś Strzelcem z łukiem w ręku i zawsze potrafisz się wybronić. W innym przypadku ten znak cię zje. On zawsze musi mieć ostatnie zdanie. Sprawi, że na koniec tylko mu przytakniesz. Nigdy nie przyzna się do błędu. Nie pozwoli ucierpieć swojej męskiej dumie. Jednak czasem uważa się za zbyt "szlachetnego" by sprowokować konfrontację. Bądź czujna, bo wtedy szuka na boku tego, czego brakuje mu w związku. Jest przy tym bardzo tajemniczy. Jeśli masz pewność, że kocha cię na zabój, raczej będzie wobec ciebie lojalny. O ile postawisz go w centrum Wszechświata i pokażesz, jak bardzo ci na nim zależy.

Mężczyzna Lew przy ważnych okazjach

Lepiej nie przegap jego urodzin - dla Lwa to jeden z najważniejszych dni w roku. On zawsze pamięta o ważnych okazjach i jest mistrzem w robieniu przyjęć-niespodzianek. Od ciebie oczekuje tego samego. Zaskocz go, pokaż, że ci zależy. Samiec Lew uwielbia czuć, że jest ważny, popularny i doceniany przez ciebie oraz ludzi z waszego otoczenia. Jeśli przeoczysz ważną datę lub zapomnisz zrobić mu prezent, wiedz, że nie zostanie ci to wybaczone. Ten facet nie kryje swojej urazy. Musi dostać to, na co zasługuje. 

Mężczyzna Lew a zerwanie

Dobra wiadomość. Jeśli między wami coś pójdzie nie tak i zdecydujesz, że chcesz się rozstać, wiedz, że zawsze będziesz mieć w nim przyjaciela. Na początku twój Lew może się starać, żeby wasze drogi znowu się zeszły, ale po czasie zaakceptuje fakt, że jego związek z tobą się rozpadł. Stanie się równie miły i hojny, co w trakcie waszej miłosnej relacji. To prawdziwy kumpel do rany przyłóż, który utrzymuje dobry kontakt z eks. Nawet kiedy tobie nie przychodzi to z łatwością. Cóż, ten facet zawsze będzie w twoim życiu. Chociażby w postaci dobrych wspomnień, oblewających cię ciepłym rumieńcem. 

Jak wpłynie na nas sezon Lwa? Horoskop >>