MET Gala 2023: stylizacja Paris Hilton

Na tegoroczną galę MET, Paris Hilton wybrała skórzaną suknię o kroju syreny z opadającymi ramionami. Wykonany z czarnej skóry dół kreacji został uzupełniony o połyskujący top z długimi, odsłaniającymi ramiona rękawami, ozdobiony kryształkami. Z tego samego materiału wykonany był choker z różą oraz buty celebrytki. Autorem kreacji dziedziczki hotelowego imperium jest Marc Jacobs. „Pomyślałem, że może byłoby interesujące i ekscytujące zobaczyć ją w czarnej sukni, ponieważ nie jest to typowe dla Paryża”- powiedział Vogue'owi na dywanie. Duet ten pozował wspólnie na schodach gali MET.

Getty Images / Kevin Mazur/MG23

Getty Images / Kevin Mazur/MG23

O tym, że Paris po raz pierwszy pojawi się na modowych Oscarach dowiedzieliśmy się dzień przed wydarzeniem. Paris opublikowała wówczas zdjęcie, na którym pozuje z Karlem Lagerfeldem. Zdjęcie podpisała: "Karl zawsze był dla mnie inspiracją modową. To ikona i innowator. Uwielbiam, że fakt on jest tematem przewodnim tegorocznej #MetGala". 

Chociaż sama Paris nie wybrała kreacji, która bezpośrednio nawiązywała do Lagerfelda, na czerwonym dywanie nie zabrakło dziwacznych stylizacji upamiętniających projektanta. Do największych zaskoczeń modowych zaliczyć można przebranego za kota Karla, Jareda Leto oraz Doję Cat. To ich kostiumy skradły najwięcej atencji na tegorocznych schodach gali MET. 

Zobacz pozostałe gwiazdy na MET Gala 2023: 

Met Gala 2023: stylizacje gwiazd. Kto zachwycił, a kto zaskoczył? Dua Lipa, Rihanna, Kim Kardashian, Kendall Jenner, Paris Hilton, Jennifer Lopez, Rita Ora i wiele innych [SUKNIE, DUŻO ZDJĘĆ]