Męscy influencerzy modowi 

Wyszukują trendy, tworzą własne stylizacje i inspirują - mężczyźni mężczyzn. W świecie social mediów jest wielu facetów, którym moda nie jest straszna. Bryan Boy i Scott Schuman prowadzą swoje profile od lat i mają wielu oddanych obserwatorów. W Polsce męscy influencerzy nie są jeszcze tak popularni, choć jest ich już również sporo. O tajnikach męskiego stylu rozmawialiśmy z Maksem (@maksbehr) i Konradem (@rebelfashionstyle). 

Przyznają, że czasem lubią eksperymentować, ale zazwyczaj decydują się na klasyczne rozwiązania jak biała koszulka i niebieskie lub czarne dżinsy. Podstawą ich garderoby jest dobrze skrojona skórzana kurtka i sztyblety, które doskonale uzupełniają każdy look. Żeby lepiej czuć się w swoich outfitach zawsze zwieńczają je ulubionym i dobranym odpowiednio do okazji zapachem, co przyświeca idei "Dress to Celebrate". 

Zobaczcie w naszej galerii przegląd stylizacji Konrada i Maksa.

 

"Dress to Celebrate"

Idealnie zestawiona stylizacja, do niej doskonale dobrane dodatki i... zapach. Czasem to właśnie on potrafi odmienić całą stylizację - dokończyć ją i zespoić. Ulubione perfumy, z którymi czujemy się dobrze przede wszystkim dodają nam pewności siebie. Tym samym sprawiają, że wyglądamy świetnie. Właśnie dlatego wybór odpowiednich perfum jest tak istotny. Wszystko czego na co dzień Maks i Konrad szukają w swojej garderobie, znaleźli więc także w zapachach. Boss The Scent Absolute sprawia, że Maks staje się bardziej uwodzicielski, a Boss Bottled Absolute odzwierciedla pewność siebie i charyzmę Konrada.

 

Nowe zapachy BOSS

W tym sezonie Konrad stawia na Boss Bottled Absolute - intensywny zapach, przeznaczony na wyjątkowe chwile w życiu mężczyzny. Podobnie jak elegancka stylizacja marki BOSS, zapach Boss Bottled Absolute jest podstawą garderoby wyrafinowanego mężczyzny - zawiera nuty imbiru i afrodyzjaków. . Natomiast wybór Maksa to Boss The Scent Absolute - zapach niezwykle magnetyczny, intensywny i uwodzicielski, w którym poczujcie nuty drzewne wzbogacone o jabłko i cynamon.