Po miesiącach nieobecności Meghan Markle i książę Harry pokazali się publicznie w Hadze w Holandii, skupiając na sobie obiektywy fotoreporterów. Para wybrała się na zawody Invictus Games, które powstały z inicjatywy samego Harry'ego w 2014 roku, by wspierać rannych członków służby wojskowej i weteranów w procesie rehabilitacji. Oboje, mimo odłączenia się od rodziny królewskiej, wciąż działają charytatywnie.

Obok ich wystąpień i udzielanego wsparcia, sporo miejsca w mediach poświęca się na stylizacje Meghan Markle na Invictus Games, które wzbudzają wiele emocji - redakcje modowe i gwiazdorskie rozpisują się, że aktorka jest w świetnej formie i zachwyca. 

7 trendów modowych, które wylansowała księżna Diana>>

Szczególną uwagę poświęca się kreacji Markle podczas jej przemowy na scenie ceremonii otwarcia Invictus Games w Zuiderpark. Nie bez powodu: body aktorki nawiązywało do głośnej stylizacji księżnej Diany z jej ostatnich portretów przed śmiercią, które w 1997 roku zrobił Lady Di znany fotograf Mario Testino. Zdjęcia trafiły wówczas do lipcowego wydania "Vanity Fair", a Diana Spencer pozowała na nich ubrana w kremowej eksponującej ramiona sukience z drapowaniem na dekolcie, którą zaprojektowała Catherine Walker. 

Meghan Markle subtelnie nawiązała do tego looku, wybierając wspomniane body w kolorze kości słoniowej z metką Khaite z bardzo podobnym dekoltem i marszczeniami przy biuście. Uzupełniła je o granatowe eleganckie spodnie i prostą połyskującą biżuterię (diamentowe kolczyki, naszyjnik żmijka z dopasowaną bransoletką od Cartier, ukochanej marki księżnej Diany oraz pierścionek), a włosy spięła w gładki koczek z przedziałkiem na środku.

5 ponadczasowych dodatków, które ukształtowały styl Księżnej Diany. Dziś wciąż są na topie i królują w ofercie sieciówek>>

One dress show: Księżna Diana i jej "revenge dress". Co naprawdę oznaczała "sukienka zemsty" Lady Di?>>