Kourtney Kardashian i Megan Fox w kampanii marki Kim Kardashian

Megan Fox i Kourtney Kardashian stanowią jeden z najbardziej nieoczekiwanych duetów showbiznesu: a jednak, gwiazdy zacieśniły więź dzięki swoim partnerom, bo Travis Barker i Machine Gun Kelly nie tylko działają w ten samej muzycznej branży, ale też przyjaźnią się od lat. Szybko okazało się, że Fox i Kardashian łączą jednak nie tylko kwestie towarzyskie, ale też podobny gust co do ubrań i stosowanego makijażu. 

To autorka zmysłowych sukienek Natalie Portman i stylowych swetrów Hailey Bieber. Tak wygląda Magda Butrym>>

Teraz celebryckie przyjaciółki stanęły przed obiektywem najnowszej kampanii SKIMS, marki bielizny modelującej prowadzonej przez siostrę Kourtney - Kim Kardashian. Zanim jednak zdjęcia ujrzą światło dzienne, bohaterki sesji postanowiły zapowiedzieć jej efekty polaroidami. Analogowe zakulisowe zdjęciu, które wykonał fryzjer Andrew Fitzsimons, pokazała na swoim Instagramie Megan Fox, aktorka znana z takich filmów, jak "Jennifer's Body" i "Transformers"

Na fotografiach widać Kardashian i Fox, które pozują w zmysłowych pozach na podłodze i w łazience, ubrane jedynie w bieliznę zaprojektowaną przez Kim Kardashian dla jej marki SKIMS. 

Widać na nich body z krótkim rękawem, mocno wycięte majtki i sportowe topy z nowej kolekcji. "BTS z mojej sesji SKIMS z Kourtney. Powinnyśmy założyć OnlyFans?" podpisała żartobliwie swój instagramowy post Megan Fox.

Angelina Jolie wygrała w sądzie z Bradem Pittem. Kolejny głośny proces gwiazd zakończył się>>

Zdjęcia natychmiastowo zdobyły ponad 3,3 mln polubień i zostały zalane tysiącami komentarzy. Z jednej strony były to zachwyty i sugestie, by opis do zdjęcia się urzeczywistnił, a z drugiej fani gwiazd pisali: "Megan była dobrą aktorką. Co się z nią stało?". Pojawił się też głos jednej z przedstawicielek seksworkingu, która napisała: "Absolutnie cię uwielbiam od ponad 10 lat, ale jeśli zaczniesz pracować na OF, ja i wielu innych będzie bardzo rozczarowanych faktem, że kolejna gwiazda infiltruje branżę, której nie potrzebuje i zabiera innym miejsca pracy. Tyle pieniędzy, ile już masz i zarabiasz… zabierzesz je od SW, którzy są znacznie mniejszymi twórcami i potencjalnie zmienisz platformę, czyniąc nam to jeszcze trudniejszym niż jest? Proszę, nie bądź kolejną Bellą Thorne, która na stałe wpłynęła na naszą pracę. Mamy tak wiele ograniczeń i jesteśmy stale karani nawet publikowaniem czegoś bardzo podobnego do tego, co właśnie zrobiłaś w tym poście. Jeśli wspierasz kobiety, a wierzę, że tak jest - trzymaj się z dala od tej strony. Przechodzimy przez piekło tylko po to, aby celebryci mogli zdecydować się na czerpanie korzyści bez żadnych trudności, aby szybko zarobić"

Amber Heard wraca do sądu z Johnnym Deppem? Aktorka złożyła apelację od wyroku o zniesławienie>>