Zaćmienie Słońca w Baranie osiągnie szczyt 20 kwietnia 2023. Chociaż ów zjawisko kojarzy się z mrokiem, oczekuje go wielu astrologów. Z perspektywy duchowej nadejście tego zaćmienia otworzy przed nami nowe drzwi, poszerzy możliwości i zainicjuje początki. Ponieważ odbędzie się w nowiu księżyca, posłuży sianiu ziaren intencji. Manifestacje w końcu zakwitną, wnosząc nasze życie na wyższy poziom. Wszystko to stanie się, o ile nie będziemy siedzieć bezczynnie. 

Zaćmienie Słońca w Baranie - zaprojektuj swoje życie

Miej na uwadze, że zaćmienia emanują intensywnością. Ilekroć spływa na nas energia zmian, możemy napotkać nie lada trudności. Co zrobić, żeby pomimo oporu osiągnąć swoje cele? Jak zamienić chaotyczne wpływy kosmosu w swoją siłę napędową? To zadanie nie będzie łatwe dla amatorów. Zamiast zastanawiać się, co teraz zrobić, skorzystaj z naszej poniższej instrukcji. Z zaćmieniami nie ma żartów. Trzeba działać szybko. W przeciwnym razie zmarnujesz szansę na transformację swojego życia. 

Zaćmieniem Słońca w nowiu Barana - dowiedz się więcej >>

Co zrobić w zaćmienie Słońca? Najważniejszy rytuał

Do pracy z zaćmieniem Słońca potrzebujesz:

  • Wybrane kadzidło do oczyszczania przestrzeni (np. szałwia)
  • Papier i długopis
  • Świecę
  • Ulubiony kryształ

Wskazówki:

1. Rozłóż przed sobą wymienione wyżej rytualne atrybuty. Zapal świecę i usiądź przed nią, wpatrując się w tlący się płomień. Weź pięć głębokich wdechów i wydechów, aby uspokoić swoje wnętrze. 

2. Oddychaj spokojnie i wyrecytuj poniższe mantry. Najlepiej przeczytaj je na głos. Robiąc to, możesz również położyć swoją prawą rękę na sercu.

Jestem spokojna i skoncentrowana na swoim ciele, umyśle i duszy. (wdech i wydech)
Otwieram się na energie Zaćmienia, z której płyną dla mnie największe korzyści. (wdech i wydech)
Wyruszam w podróż, którą przygotowała dla mnie moja dusza. (wdech i wydech)
Czuję w sobie spokój i miłość. Mam nad sobą ochronę Wszechświata.  (wdech i wydech)

3. Weź do ręki długopis i kartkę albo swój notatnik. Na górze strony napisz „10 rzeczy, których teraz pragnę w swoim życiu”. Zacznij robić swoją listę, w głowie wizualizując swoje cele. Nie wahaj się być szczegółową w swoich opisach. 

4. Spójrz na swoją listę i zaobserwuj, jakie emocje towarzyszą ci w tej chwili. Czy jakiś konkretny temat przewija się przez twoje marzenia? Jakie działania możesz podjąć już dziś, aby twoje życzenia się spełniły?

5. Po zakończeniu weź kartkę papieru i złóż ją na pół. Jeśli to kartka z twojego dziennika, okadź ją szałwią. Aby zakończyć rytuał, wyrecytuj poniższą formułę:

„Kochany Wszechświecie, przyjmij moje intencje i pomóż mi je spełnić. Poprowadź mnie do najlepszych i najwłaściwszych działań. Te życzenia są w najlepszym interesie moim i innych. Pozwól im sprowadzić mnie na nową ścieżkę duszy. Niech przyniosą wszystkim tylko radość, pomyślność i szczęście. Dziękuję, dziękuję, dziękuję."

Połóż kryształ na swojej kartce/notatniku. 

6. Okadź samą siebie od czubka głowy w dół ciała. Dzięki temu zlikwidujesz w ciele napięcie i pojawiające się wątpliwości. 

7. Zdmuchnij świecę i umieść swoje manifestacje przykryte kryształem przy swoim łóżku lub na domowym ołtarzu. Trzymaj je tam przez następne 3 dni.

Niech to zaćmienie będzie dla ciebie najkorzystniejszym czasem w roku.