Poznaj MarzyMisia. To jedyny taki miś, prawdopodobnie na całym świecie. Nauczy dziecko (i niejednego dorosłego) najpiękniejszej rzeczy w życiu – że warto marzyć i spełniać swoje marzenia. Zapisane czy narysowane marzenia, ukryte w kieszonce MarzyMisia sprawią, że w momencie ich nazwania staną się celem, który się spełni.


MarzyMiś to rewolucyjny produkt na rynku zabawek w Polsce i prawdopodobnie na całym świecie. To klasyczny Miś o ponadczasowym stylu, którego wyróżnia widoczna kieszonka z książeczką do zapisywania marzeń. Jest jak całoroczny list do świętego Mikołaja, w którym dziecko może zapisać swoje ukryte marzenia. A rodzic, poznając, o czym marzą ich dzieci, w dogodnym momencie może je spełnić, ucząc tym samym swoje pociechy sprawczości ich marzeń. Aby zrozumieć potęgę MarzyMisia, zapraszamy w podróż do przeszłości, do czasów, kiedy to my byliśmy dziećmi…

Dziecięcy świat marzeń

Marysia marzy o śwince. Franek, aby pojechać do Aquaparku. Zuzia chciałaby lalkę przypominającą prawdziwego bobasa a Bartek spotkanie ze swoim ulubionym piłkarzem. Co łączy wszystkie dzieci na całym świecie? Świat marzeń.
Zamknij oczy i przypomnij sobie, o czym marzyłeś w dzieciństwie… Począwszy od marzeń, kim zostaniesz, jak dorośniesz, a skończywszy na drobnych rzeczach jak nowa zabawka, nowe zwierzątko czy nowa podróż z rodzicami. A może marzyłeś o zdrowiu i szczęściu dla siebie i rodziny? Albo o świecie, w którym nie ma wojen i chorób? Dziecięce marzenia nie mają granic, są szczere, śmiałe, prawdziwie, bez barier. Marzenia potrafią zmieniać świat, sprawiać, że wszystko staje się możliwe. Marzenia nic nie kosztują, a jednocześnie mają największą wartość w życiu. Aby pomóc nam marzyć, powstał MarzyMiś. To przyjaciel na całe życie, któremu dziecko powierzy najgłębsze sekrety i marzenia. MarzyMiś nauczy dziecko najpiękniejszej rzeczy w życiu – że warto marzyć i spełniać swoje marzenia. Zapisane czy narysowane marzenia, ukryte w kieszonce MarzyMisia sprawią, że w momencie ich nazwania staną się celem, który się spełni.

Polska produkcja i futro z bawełny

MarzyMiś powstaje w Polsce, w manufakturze na południu kraju. Tworzony jest ręcznie przez krawcowe, wyspecjalizowane w szyciu maskotek typu miś. Wyróżnia się jakością – futro MarzyMisia powstało ze 100% bawełny w runie. To prawdziwa rewolucja na rynku maskotek pluszowych, ponieważ zdecydowana ich większość zrobiona jest ze sztucznych materiałów. MarzyMiś to klasyczny miś w jasnobrązowym odcieniu, który wizualnie powraca do stylu sprzed wielu lat. Jest to miś na całe życie, który będzie przechowywał marzenia dziecka od najmłodszych lat. Za kilkanaście, kilkadziesiąt lat, przypomni dziecięce marzenia i emocje oraz jednocześnie dalej będzie pomagał spełniać marzenia dojrzałego człowieka. MarzyMiś stworzyły dwie kobiety -mamy, które wierzą (i wiedzą), że zapisane marzenia w momencie ich nazwania stają się celem z odroczonym terminem realizacji. Umiejętność marzenia i spełniania marzeń rozwija dzieci i ich rodziców, tym samym wspierając ich zdrowie i emocjonalny rozwój.

MarzyMiś to niezwykły miś

MarzyMiś to narzędzie rodziców do komunikacji ze swoimi dziećmi. Jest pomostem pomiędzy potrzebami i pragnieniami dziecka a sprawczością rodziców. I vice versa – pomaga rodzicom wejść w świat marzeń swoich dzieci. Jak mentor ułatwia każdej stronie opowiedzieć w sposób szczery i prawdziwy swoje najgłębsze marzenia. Tym samym uczy otwierania się przed sobą i najbliższymi. W zaufaniu, nadziei i poczuciu sprawczości.

Kilka ważnych słów o marzeniach i celach

Jako dzieci marzymy codziennie i nieustannie. O małych i dużych rzeczach, bez problemu nazywamy swoje marzenia i je wizualizujemy. Często głośno je wypowiadamy, aby najbliżsi usłyszeli i pomogli nam je zrealizować. Cóż wtedy jest za radość, kiedy pod choinkę, na urodziny czy dzień dziecka dostaniemy dokładnie to, co chcieliśmy! Z wiekiem wydaje nam się, że marzymy mniej, rzadziej potrafimy nazywać swoje marzenia, a może nawet wstydzimy się, tego, że o czymś marzymy? A przecież marzenia to realne cele z odroczonym terminem realizacji! Im jesteśmy starsi, tym marzenia przychodzą do nas pod różnymi postaciami. Czasami to drobne zachcianki czy małe przyjemności, a niekiedy to w pełni angażujące pragnienia. Niezależnie od tego, kiedy chcemy je spełnić, stawiamy sobie konkretny cel, który następnie chcemy osiągnąć. Jeśli chcemy, aby nasze marzenia/cele się spełniały, musimy zrobić jedną istotną rzecz – zapisać je. Zapisanie swojego celu stworzy z czasem warunki, które będą dokonywać postępu w naszej sprawie. Nie zadzieje się to ot tak, z dnia na dzień (choć tego Wam życzymy). Ale z czasem, zapisane marzenie się zmaterializuje.
Dlaczego?

  1. ponieważ stajesz się bardziej zmotywowany
  2. zapisując cel będziesz go lepiej pamiętał
  3. będziesz bardziej koncentrować swoje działania na zapisanym celu
  4. zapisane marzenia stają się rzeczywistością, istnieją już nie tylko w Twojej głowie, ale na papierze
  5. ludzie sukcesu zapisują swoje cele – potwierdza to szereg biografii, z których jasno wynika, że zawsze wiedzieli, czego chcieli i do czego dążyli.


Jednym słowem – wszyscy potrzebujemy marzyć i każdy z nas ma prawo do swoich marzeń i ich realizacji. Jeśli jesteś rodzicem, tym bardziej otwórz swoje serce i umysł na marzenia, gdyż jest to Twoja rola, aby dziecko potrafiło marzyć. A z wiekiem zamieniać marzenia na realne cele z odroczonym terminem realizacji.