Tego chyba nikt się nie spodziewał! Marks & Spencer znów będzie dostępny w Polsce, ale za nim zaczniecie zastanawiać się nad lokalizacją przyszłych butików to od razu ujawnimy, że tylko część asortymentu będzie dostępna dla polskich konsumentów. Które działy? Nie będziemy was dłużej trzymać w niecierpliwości, chodzi o artykuły spożywcze!

Marks & Spencer wraca do Polski! Co kupimy od brytyjskiej sieciówki?

Gdy w 2017 roku Marks & Spencer zamykał swoje polskie sklepy wielu klientów żałowało właśnie, że nie dostanie już swoich ulubionych herbat, przypraw, słodyczy czy win, właśnie z logo M&S. To się niedługo zmieni - dostępnych będzie prawie 100 wyselekcjonowanych artykułów. Gdzie je zatem kupimy? Marks & Spencer nie zamierza otwierać w naszym kraju ponownie sklepów, całość trafi do internetu, a dokładnie do sklepu Frisco.pl. Ulubione artykuły kupimy już od 17 czerwca! Jak podaje Business Insider, będą to m.in. ukochane ciastka maślane, orzeszki, herbaty, crunchy, chipsy, czekolady, trufle, sosy czy marmolady.

"To dla nas niezwykle ważne, aby oferta Frisco.pl dawała możliwość dużego wyboru marek w najpopularniejszych kategoriach produktów, ale również dostęp do unikalnego asortymentu, niespotykanego w ofercie standardowych sklepów" - mówi Jacek Palec, prezes Frisco.pl.

Marks & Spencer to rodzinna firma, która powstała w 1884 roku w hrabstwie Yorkshire i do dziś jest jedną z najpopularniejszych angielskich marek. Oprócz ubrań, bielizny i dodatków M&S jest znane właśnie ze świetnych artykułów spożywczych. Pierwsze sklepy tej marki pojawiły się w Polsce pod koniec lat 90. Do 2017 roku brand miał aż 11 butików w naszym kraju.