Rozpoznawalna estetyka Diane von Furstenberg została wykorzystana na najlepiej sprzedających się modelach Skechers. To zetknięcie sił marki z DVF wywołuje prawdziwą ekscytację, pokazując kobietom, że Skechers ma bogaty asortyment, który oferuje kompletny i wygodny wygląd do noszenia przez cały dzień.
Współpraca Skechers z Diane von Furstenberg rozpoczyna się od kapsuły Endless Kisses z ponadczasowym nadrukiem DVF „Lips”, która obejmuje modne Skechers Uno i Skechers D'Lites, obuwie do biegania Skechers Max Cushioning Elite, a także klapki Hyper Slide. Oprócz tego w kolekcji znajdują się: koszulki, legginsy, szorty i sportowe biustonosze. Całość idealna na trening, ale również na spacer.


Jak mówi sama Diane von Furstenberg: 

„Jako kobieta będąca w ciągłym biegu i zapalona turystka, jestem podekscytowana rozpoczęciem pracy z firmą Skechers, liderem w dziedzinie innowacji w zakresie komfortu. Ta pełna energii kolekcja jest przeznaczona dla tych, którzy przekraczają granice, rzucają wyzwanie normom i inspirują innych".

Z kolei, Talita von Furstenberg, współprowadząca firmę Diane von Furstenberg uważa, że „DVF, podobnie jak Skechers, zapewnia klientom pewność siebie i wygodę-ta modna, a jednocześnie dostępna w przystępnej cenie kolekcja, pozwoli kobietom InCharge na to, by kierowały całym swoim życiem, a także były Kobietą InCharge w zakresie swojego zdrowia”.

Obuwie i odzież Endless Kisses - Skechers x DVF dla kobiet, jest już dostępna na stronie internetowej Skechers.pl, a także na całym świecie. Dodatkowe wzory z innymi popularnymi nadrukami DVF pojawią się jeszcze tej wiosny.