J. Crew jest kwintesencją stylu preppy: miks luzu, elegancji, najlepszej jakości materiałów i inspiracji sportowych (szczególnie tenisa, rugby, żeglarstwa). Tak nosili się amerykańscy studenci z Ligi Bluszczowej, którzy szybko stali się naśladowani przez młodzież, nie mającą zupełnie nic wspólnego z takimi uczelniami jak Harvard czy Yale. 

Ta amerykańska marka to częsty wybór sław: od Michelle Obamy i Meghan Markle po siostry Knowles - Beyonce oraz Solange. Lubująca się w kaszmirze marka jest za oceanem synonimem dobrej jakości i prawdziwym hitem. Teraz eleganckie i casualowe ubrania J.Crew będą do kupienia w zdecydowanie większej rozmiarówce, od amerykańskiego 00 do 32. To zasługa kolaboracji marki z Universal Standard. Hasło nowej kolekcji? Wear what fits you, not what you're told #setyourstandard.

Do kupienia jest ponad dwadzieścia rzeczy, w tym sukienki, T-shirty, kombinezony, koszule czy spódnice. Jakie dokładnie ubrania znajdziemy w J.Crew w poszerzonej rozmiarówce? Zajrzyjcie do naszej galerii!