Eppram zamyka się? Maffashion i Lana Nguyen zawieszają działalność 

Dziś rano Julia Kuczyńska Maffashion i Lana Nguyen opublikowały w social mediach oświadczenie, w którym napisały, że zawieszają działalność ich wspólnej marki Eppram. "Eppram zawiesiło obecnie działalność z uwagi na prywatne zobowiązania właścicielek. Marka zawsze działała na najwyższym poziomie, a zaangażowanie w tworzenie kolekcji było na 100%. Na chwilę obecną nie jest to możliwe, dlatego działalność Eppram została wstrzymana. Prosimy o wyrozumiałość. Przepraszamy wszystkich klientów marki, którzy w najbliższym czasie chcieli kupić produkty Eppram. Pozdrawiamy - Julia i Lana". Wpis wraz ze wspólnym zdjęciem projektantek znalazł się na Instagram Stories @maffashion_official, @lananguyen_priv i, rzecz jasna, @eppram_official. 

Kasia Tusk w modnej sukience na lato 2022 za około 100 zł. Podobną nosiła francuska ikona, Brigitte Bardot>>

screen z InstagramStories Maffashion

Chociaż social media, w tym Instagram i Facebook, marki wciąż działają, to sklep internetowy przestał istnieć.

Miejmy nadzieję, że tymczasowo, a po czasie zawieszenia marka wróci na swoje dawne tory. W ubraniach projektu Eppram, takich jak beżowy garnitur w grube malarskie pasy czy oversize'owe marynarki nosiły między innymi Sophia Rochie, Kourtney Kardashian, Addison Rae, Lorean Rae, Veronica Ferraro, a z polskich gwiazd - Julia Wieniawa, Ewa Farna, Natalia Szroeder i Marlena Janeczko.

"Moda vintage" - książka o kupowaniu w second handach pomoże zbudować Wam szafę na wiosnę 2022. To must have czytelniczy tego roku>>

"Od początku moim i Lany założeniem było, aby marka obroniła się sama, i sama zapracowała na swój sukces. PR nieodbywający się za pośrednictwem moich zasięgów okazał się wystarczający, aby marka miała świetny start. Otrzymałyśmy bardzo dobry feedback ze strony naszych klientów i to jest dla nas najważniejsze" opowiadała kilka lat temu Maffashion, która markę Eppram stworzyła wraz ze swoją przyjaciółką, projektantką Laną Nguyen. Ich firma szybko stała się międzynarodowym brandem, który uosabia ducha minimalizmu. Wciąż wspominały debiutancką kolekcję, w której Kuczyńska i Nguyen postawiły na spodnie garniturowe, wegańskie torebki i akcesoria oraz, ich znak rozpoznawczy, nowocześnie skrojone funkcjonalne marynarki, które w zależności od tego, jak zostaną wystylizowane, mogą sprawdzić się na co dzień, jak i na specjalne okazje. Produkty były szyte w Polsce z innowacyjnych tkanin, ekologicznie i w duchu zrównoważonego rozwoju.  "Wartości takie jak odwaga i indywidualność są głęboko zakorzenione w DNA marki. Kolekcja skierowana jest do świadomych i nowoczesnych, pewnych siebie kobiet, które cenią nie tylko styl i wzornictwo, ale także funkcjonalność i wysoką jakość materiałów" mogliśmy czytać na stronie internetowej Eppram.

Czekacie na wyprzedaż Zara 2022? To najpiękniejsze przecenione ubrania i dodatki ze Special Prices (możecie kupić już teraz)>>