Wszyscy, którzy odwiedzą Pop Up Store Dr. Martens od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-21.00 mogą wziąć udział w wielu aktywacjach. Każdy znajdzie coś dla siebie w zaplanowanej przestrzeniaktywacyjnej.Męskie grono odwiedzających może skorzystać z profesjonalnej usługi barberskiej, a cotygodniowe kameralne koncerty gwarantują doskonałe przeżycia muzyczne.

Atrakcje dla odwiedzających Pop Up Store Dr. Martens

W każdy poniedziałek zwycięzcy konkursów, które prowadzone są na profilu Facebook @drmartenspolska, mogą oddać się w ręce profesjonalnego barbera z Barberian Academy & Barber Shop. We wtorki każda osoba, która dokona zakupów w Pop Up Store, skorzysta z customizacji butów, którą będą przeprowadzali kolejno tydzień po tygodniu znani tatuażyści: Mariusz Trubisz, Emma Szpura, Zuza OK i Julia Szewczykowska. Środa to dzień dedykowany personalizacji bawełnianych toreb, na których odwiedzający Pop Up Store będą mogli własnoręcznie wykonać nadruk metodą sitodruku. Na odwiedzających co tydzień czeka zupełnie inna grafika.

To jednak nie wszystko. W każdy czwartek o godz. 19.00 Dr. Martens zaprasza do swojej przestrzeni na kameralny koncert. Przed nami koncerty takich artystów jak Sonbird, Ofelia Iga Kreft oraz Buslav. Z kolei piątek to okazja do poznania ciekawej tematyki fanzinów, czyli magazynów tworzonych przez grupę miłośników różnorodnych tematów związanych z popkulturą. W każdy piątek będzie można bliżej zapoznać się z tą niszą i wziąć udział w warsztatach, podczas których stworzycie własny fanzine. Nad warsztatami czuwać będą przedstawiciele Gazety Magnetofonowej z Jarkiem Szubrychtem na czele.

Poza opisanymi atrakcjami, od poniedziałku do soboty w godz. 12.00-21.00 w przestrzeni Pop Up Store działa również sklep, gdzie prowadzona jest regularna sprzedaż produktów Dr. Martens. Znajdziecie tam wiele klasycznych modeli Docsów, ale też dużą ofertę nowości na jesień i zimę 2019.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych aktywności są na bieżąco publikowane na fanpage @drmartenspolska na Facebooku. Widzimy się na miejscu, tuż obok Pałacu Kultury i Nauki?