Tak, to właśnie ta sama kolekcja, z której skradziono aż 50 sztuk tuż przed Paryskim Tygodniem Mody. Oliver Rousteing i jego zespół musieli odtworzyć prawie 70% kolekcji w zawrotnym tempie - to dopiero poświęcenie! Ale wracając do Margot Robbie - nie była tam tylko po to, by pozować na ściance w ukradzionej-i-odtworzonej kreacji. Po zapozowaniu ze swoim mężem Tomem Ackerleyem na czerwonym dywanie, Robbie, wraz ze swoją współgwiazdą Barbie, Americą Ferrerą, wręczyła nagrodę reżyserce filmu Grecie Gerwig.

Spotlight/Launchmetrics

Getty Images

Jeśli śledziliście na bieżąco poczynania Margot, to wiecie, że jej trasa promująca Barbie wystartowała 25 czerwca. Robbie i jej stylista Andrew Mukamal przeczesywali garderobę Barbie w poszukiwaniu modowych inspiracji, począwszy od różowo-białej nakrapianej mini sukienki Valentino z krzyżującym się dekoltem, a skończywszy na najnowszym dziele Balmain.

Na premierze filmu w Los Angeles Robbie wyjaśniła: "Znajdujemy odniesienia do Barbie z minionych dziesięcioleci i robimy to naprawdę dla wielkich fanów Barbie, ludzi, którzy faktycznie kolekcjonują te Barbie. Mamy nadzieję, że będą podekscytowani. Łączymy odniesienia do Barbie ze świetnymi projektantami".

Jako że sezon nagród dopiero się rozkręca, zakładamy, że Robbie jeszcze nie raz zachwyci nas czymś różowym i bajecznym. Film otrzymał aż dziewięć nominacji do Złotego Globu, w tym jedną za znakomitą kreację Robbie w roli tytułowej bohaterki, a także 18 nominacji do nagród Critics Choice Awards, więc parada Barbie zdecydowanie nie dobiegła końca.