Margot Robbie zachwyca stylizacjami 

Margot Robbie jest jedną z tych osób, które nie ważne co założą prawdopodobnie i tak będą wyglądać spektakularnie. Gwiazda ma dodatkowo ostatnio wiele okazji do podtrzymania swojej reputacji ikony stylu. Tylko w ostatnim tygodniu mogliśmy podziwiać ją w trzech olśniewających stylizacjach. W środę, 11 stycznia, Robbie pojawiła się w pudrowo różowej sukni Chanel, nawiązującej do filmu "Barbie" na gali wręczenia Złotych Globów. Dwa dni później olśniewała w czerwonej monumentalnej kreacji projektu Valentino w Londynie na premierze "Babilon". Zestawienie zamykając w miniony poniedziałek zniewalającą suknią vintage od Versace, na pokazie filmu w Australii. 

Stylizacja Margot Robbie z kamizelką

Życie Margot nie składa się jednak wyłącznie z premier i czerwonych dywanów, a swoje nienaganne poczucie estetyki gwiazda wykorzystuje również na co dzień. Aktorka przebywa aktualnie w swoim ojczystym kraju, tzn. Australii. Jej stylizacje bardzo odbiegają od tego na co możemy pozwolić sobie w Polsce o tej porze roku. Robbie lubi klasykę, jej looki są więc zazwyczaj bardzo kobiece i eleganckie. Stylizacja, którą zachwyciły się światowe media jest bardzo prosta i z łatwością można odtworzyć ją samemu. Gwiazda miała na sobie białe garniturowe spodnie oraz kamizelkę do kompletu, którą założyła na nagie ciało. Look uzupełniła czarnymi dodatkami okrągłą torebką-koszyczkiem Samuji Vasella, przeciwsłonecznymi okularami oraz... klapkami na niskiej platformie. Tą stylizacją sprawiła, że jeszcze mocniej tęsknimy za latem. 

Zobacz też: Modne paznokcie 2023: Margot Robbie, Selena Gomez i Jennifer Lopez lansują powrót do klasyki. Mani w stylu gwiazd z pewnością was zachwyci