Robbie zachwycała w prześwitującym czekoladowobrązowym gorsecie zestawionym z oversize'owymi brązowymi spodniami ze sztruksu. Stylizacja, która perfekcyjnie przeplata seksapil z wyrafinowaniem, pochodzi prosto z wybiegu Schiaparelli na sezon jesień-zima 2023. Spod szerokich nogawek wyzierały brązowe skórzane botki o spiczastym nosku, które dodawały całości odrobiny elegancji. Złote fale gwiazdy "Barbie" spływały kaskadą po jej plecach, a jedynym dodatkiem był złoty choker Vintage Piaget Honeycomb od Roseark, dostępny za 16 248 funtów.

Frazer Harrison/Getty Images

"Saltburn", czarna komedia i thriller psychologiczny z 2023 roku, to najnowszy projekt Emerald Fennell od czasu nagrodzonego Oscarem filmu "Promising Young Woman" z 2020 roku. Film opowiada historię Olivera Quicka, młodego studenta uniwersytetu w Oksfordzie, który jest zapatrzony w swojego arystokratycznego kolegę ze szkoły, Felixa Cattona (granego przez Jacoba Elordiego). Intryga zaczyna się, gdy Oliver zostaje wciągnięty w ekscentryczny świat rodziny Cattonów spędzając lato w ich imponującej posiadłości Saltburn. Za nastrojowym filmem wyprodukowanym przez Amazon Studios i MGM Studios stoi firma produkcyjna Robbie, LuckyChap Entertainment.

Margot Robbie przybyła na premierę ze swoim mężem, Tomem Ackerleyem, którego poślubiła w 2016 roku. Para, która założyła Lucky Chap z przyjaciółmi, rzadko wypowiada się publicznie na temat ich relacji. W wywiadzie z Elle z 2018 roku Robbie podzieliła się swoim szczęściem, mówiąc: "Założyliśmy naszą firmę produkcyjną z naszymi najlepszymi przyjaciółmi i nadal jest to wspaniała dynamika grupy. Czuję się bardzo szczęśliwa".