Margot Robbie dołączyła do obsady nowego filmu Wesa Andersona

Margot Robbie będzie gwiazdą kolejnego filmu Wesa Andersona! Aktorka, którą obecnie możemy oglądać na ekranach kin w filmie The Suicide Squad, dołączyła do obsady najnowszego projektu uwielbianego reżysera. Zdjęcia do filmu, którego tytuł aktualnie nie jest jeszcze znany, rozpoczną się w Hiszpanii jeszcze w tym miesiącu.

Szczegóły fabuły są również trzymane głęboko w tajemnicy. Na ten moment nie jest wiadome też jaki będzie dokładny charakter roli Margot Robbie. The Hollywood Reporter, opierając się na swoich źródłach, mówi, że będzie to jednak rola drugoplanowa.

Robbie jest ostatnio bardzo zapracowaną aktorką. Do kin wszedł właśnie "Legion samobójców. The Suicide Squad" z jej udziałem, a dopiero niedawno zakończyła pracę przy filmie Davida O. Russella po czym przeskoczyła na plan "Babylonu" Damiena Chazelle'a. Niedługo też czeka ją praca na planie "Barbie" Grety Gerwig.

Nowy film Wesa Andersona: co wiemy?

Projekt, napisany i wyreżyserowany przez Andersona, ma już typową dla twórcy grupę aktorów — wśród nich w obsadzie znajdziemy Adriena Brody'ego, Billa Murraya i Tildę Swinton. Tym razem nowym dla Andersona nabytkiem jest Tom Hanks, do którego teraz dołączyła również Margot Robbie.