W ciągu ostatnich miesięcy kariera najpopularniejszej polskiej blogerki, Julii Kuczyńskiej nabrała zawrotnego tempa. Poza blogowaniem, dziewczyna często pojawia się w mediach, bawi na imprezach razem z celebrytami, pozuje "na ściance", szeroko komentowane są nie tylko jej stroje, ale również styl bycia i zachowanie.

Dla niektórych jest ikoną mody, dla innych wręcz przeciwnie. NIe można jednak odmówić jej niebywałego sukcesu - Juliett została twarzą letniej kolekcji marki Bershka, a jej własna linia ubrań - Staff By Maff cieszy się ogromną popularnością. Staff By Maff zajmuje 8. miejsce wśród najbardziej lubianych na Facebooku marek odzieżowych.

Twarzą letniej kolekcji Staff By Maff została Margaret, czyli Małgosia Jamroży - również blogerka, która ostatnio swoich sił próbuje w przemyśle muzycznym. Margaret pozowała już do zdjęć reklamujących innych markę - Local Heroes.

Autorka bloga Maffashion była odpowiedzialna nie tylko za stylizacje i makijaż do sesji, ale tym razem sama stanęła za obiektywem. Jak wyznaje: "Wyprodukowałam całą sesję od A do Z, efekty będzie można niebawem podziwiać na stronie sklepu Staff by Maff. Z Gosią znamy się od dawna, zanim nagrała płytę. Moim zdaniem jest śliczna i bardzo utalentowana". Na zdjęciach wykonanych we współpracy z Łukaszem Plewą, Margaret prezentuje letnie sukienki, koszulki i spódnice, które wkrótce znajdą się w ofercie Staff By Maff.

ZOBACZ letnią kolekcję Staff By Maff z Margaret >>

PRZECZYTAJ wywiad ELLE z Margaret >>

ZOBACZ debiutanckiego teledysk Margaret >>