Złote Tarasy: Mango wraca do popularnej galerii handlowej 

Po miesiącach nieobecności Mango znów pojawi się w warszawskim centrum handlowym, umiejscowionym blisko Dworca Centralnego, czyli Złotych Tarasach. O tych wieściach poinformowała sama hiszpańska sieciówka w swoim dzisiejszym newsletterze - krótkim, ale treściwym, do którego dołączone było radosne zdjęcie z kampanii: "Zapraszamy do nowo otwartego sklepu Mango w Warszawie w Złotych Tarasach! Znajdziecie nas na pierwszym piętrze. Do zobaczenia!"

To punkt sklepowy, którego zdecydowanie brakowało w tej galerii. Mango znane jest ze swoich świetnych kolekcji, które idealnie oddają współczesne trendy prosto z wybiegów i Instagrama, ale też dobrego działu basiców (uwielbiają tam zaglądać minimalistki, redaktorki mody i blogerki) oraz pięknych sesji zdjęciowych, które powstają we współpracy z najlepszymi artystami i modelkami w branży. 

Wyprzedaże letnie 2020 (Zara, Mango, Reserved, H&M i inne sklepy): kiedy się zaczynają? Gdzie można już znaleźć sezonowe promocje?>>

Przypomnijmy, że hiszpańska marka powstała w 1984 roku i dziś mieści się w ponad dwóch tysiącach sklepów stacjonarnych w 110 krajach. Jej założycielem jest Isak Andic. 

To najmodniejszy model okularów przeciwsłonecznych na lato 2020. Podobny znajdziecie w ofercie popularnej marki>>