Koncert Måneskin w Warszawie: szczegóły 

Po osiągnięciu szczytów na międzynarodowych rynkach i przemierzeniu scen najważniejszych letnich europejskich festiwali, Måneskin ogłasza trasę "LOUD KIDS ON TOUR", która odbędzie się w lutym i w marcu 2022 roku i obejmie największe europejskie miasta, w tym Warszawę.

Grupa zagra łącznie 16 koncertów na międzynarodowej trasie, która odwiedzi między innymi Londyn, Brukselę, Wiedeń, Pragę, Paryż czy Rzym. W Warszawie Måneskin wystąpi 15 lutego na COS Torwar! 

Koncert Måneskin w Warszawie: sprzedaż biletów

Warszawski koncert organizowany jest przez Alter Art.

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się we wtorek, 28 września 2021 o 12:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w czwartek, 30 września 2021 o 12:00.

W sprzedaży dostępne będą dwa rodzaje biletów – Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).

Måneskin

Powiedzieć, że włoska grupa przywróciła rock'n'roll na szczyty światowych list przebojów, to jakby nic nie powiedzieć. Victoria (bas), Damiano (wokal), Thomas (gitara) i Ethan (perkusja) zaczynali wspólną działalność w 2015 roku, grając na ulicach Rzymu, a już 6 lat później całkowicie odmienili wizerunek Eurowizji, wygrywając konkurs piosenką "Zitti E Buoni".

Wideo do jednego z najpopularniejszych utworów zespołu, "I Wanna Be Your Slave", już pierwszego dnia po premierze uzyskało ponad 6,5 miliona odtworzeń, stając się numerem 1 na YouTube we Włoszech oraz plasując się w Top 20 najpopularniejszych klipów muzycznych na świecie. W ostatnich miesiącach Måneskin pobił szereg rekordów, stając się między innymi pierwszym włoskim zespołem, który w tym samym czasie umieścił dwa kawałki ("Beggin'" i "I Wanna Be Your Slave") w Top 10 w UK, a także... wystąpił w kampanii domu mody Gucci. Czy można być bardziej cool?