"Powiedzieć, że włoska grupa przywróciła rock'n'roll na szczyty światowych list przebojów, to jakby nic nie powiedzieć. Victoria (bas), Damiano (wokal), Thomas (gitara) i Ethan (perkusja) zaczynali wspólną działalność w 2015 roku, grając na ulicach Rzymu, a już 6 lat później całkowicie odmienili wizerunek Eurowizji, wygrywając konkurs piosenką "Zitti E Buoni". Wideo do jednego z najpopularniejszych utworów zespołu, "I Wanna Be Your Slave", już pierwszego dnia po premierze uzyskało ponad 6,5 miliona odtworzeń, stając się numerem 1 na YouTube we Włoszech oraz plasując się w Top 20 najpopularniejszych klipów muzycznych na świecie. W ostatnich miesiącach Måneskin pobił szereg rekordów, stając się między innymi pierwszym włoskim zespołem, który w tym samym czasie umieścił dwa kawałki ("Beggin'" i "I Wanna Be Your Slave") w Top 10 w UK, a także... wystąpił w kampanii domu mody Gucci. Czy można być bardziej cool?" pisała we wrześniu o włoskiej grupie Aleksandra Charzewska na ELLE.pl. Måneskin to prawdziwy fenomen ostatnich miesięcy, obok którego nie można przejść obojętnie i którego koncerty to niezapomniane widowisko. 

Teraz będzie można przekonać się, jak zespół sprawdzi się na słynnej scenie Open'er Festival już w 2022 roku, dokładnie pod koniec czerwca (w te wakacje wystąpili na Open'er Park). Na stronie festiwalu na Facebooku oraz Alter Art pojawiło się dziś takie ogłoszenie: "Måneskin! Loud kids getting louder! Open’er 2022! Koncerty Victorii, Damiano, Thomasa i Ethana w Parku i na warszawskim Torwarze zostały wyprzedane dosłownie w kilka minut. Czas na wielką scenę Open’era! 29 czerwca, Orange Main Stage, Gdynia. Szykujcie się… Co to będzie za energia!"

To ich styl złożył się na wizerunek Damiano z Måneskin>>

Czatujcie na bilety, ich koncerty na Open'er Park oraz w Warszawie wyprzedały się w kilka minut. Widzimy się 29 czerwca 2022 r. na Open'er Festival pod Orange Main Stage w Gdyni, na Lotnisku Kosakowo.