Kolekcja Maluma x Balmain jest limitowana i ready-to-wear, a znalazły się w niej między sneakersy na grubej podeszwie, T-shirty z neonowymi printami, pasiaste szorty, bogato zdobione kurtki typu bomber, zwiewne wakacyjne koszule, kanarkowe bluzy z kapturem i prążkowany garnitur inspirowany dresowym kompletem. Główna inspiracja? Klimat "Miami Vice", lata 80., optymistyczne kolory i muzyka.

Sylwetki charakterystyczne dla kolekcji Rousteinga w Balmain uzupełniono stylem vintage i barwnymi grafikami oraz nadano im luźniejsze, bardziej codzienne kroje. 

To właśnie te kategorie oraz wspólne zainteresowania połączyły muzyka i projektanta. "Dla mnie moda nie mogłaby istnieć bez muzyki. Maluma był więc po prostu idealnym partnerem do tego projektu" przyznaje Rousteing, który zachwyca się stylem, w jakim artysta bawi się modą i eksperymentuje z wizerunkiem. "To jedna z niewielu osób, z którymi współpracowałem, które nie boją się jasnych kolorów i nigdy nie powiedziałyby na nie "nie". Uwielbia je i to część jego estetyki, a to coś naprawdę wspaniałego dla projektanta" dodaje. 

Rejina Pyo zaprojektowała kolekcję dla słynnej szwedzkiej sieciówki. Ubrania ulubionej projektantki influencerek kupicie w &Other Stories>>

Kolekcja Balmain x Maluma, która łączy w sobie klimat Miami i paryskie dziedzictwo francuskiego domu mody, dostępna jest już w sklepach stacjonarnych i na stronie internetowej Balmain. 

Więcej zdjęć kolekcji oraz packshoty produktów możecie obejrzeć w naszej galerii.