Małe tatuaże (wzory): napisy
Najczęściej decydując się na mały tatuaż, wybieracie tatuaże-napisy. Popularne są cytaty, fragmenty albo tytuły ulubionych piosenek, imiona bliskich osób, szczególne daty albo pojedyncze literki. W przypadku tatuażu-napisu ważne są nie tylko wybrane słowa, ale także font albo charakter pisma. Świetne delikatne napisy robi np. polski tatuażysta Jakub Nowicz pracujący na co dzień za granicą. Miejsca na ciele idealne na mały tatuaż-napis? Najczęściej wybieracie nadgarstki, miejsce nad kostką, szyję albo dłonie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jakub Nowicz (@jakubnowicztattoo) Wrz 3, 2018 o 7:38 PDT

Czytaj też: Co powinniście wiedzieć, zanim zrobicie pierwszy tatuaż>>>>

Małe tatuaże (wzory): na rękę
Wpisując "małe tatuaże" w wyszukiwarkę grafik Google, otrzymacie najwięcej wyników tatuaży na rękach. Tatuaże mimo małych rozmiarów rzucają się w oczy, kiedy są wykonane na dłoniach. Świetnym tego przykładem są prace wykonywane przez Talię Migliaccio - koniecznie zajrzyjcie na jej instagram @taliamigliaccio. Tatuażystka dłonie swoich klientek i klientów pokrywa drobnymi wzorkami w stylu boho. Jeśli wolicie mniej widoczne miejsca na mały tatuaż, pomyślcie na przykład o fragmencie skóry nad łokciem.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TALIA MIGLIACCIO (@taliamigliaccio) Kwi 4, 2018 o 9:57 PDT

 

Małe tatuaże: inne wzory
Przeglądając zdjęcia małych tatuaży, natknęłyśmy się także na interesujące prace Jess Chen. Artystka słynie z kolorowych wzorów, ale robi także piękne minimalistyczne tatuaże ucha. Jakiś czas temu pisałyśmy także o modzie na florystyczne małe tatuaże - świetnie na ciele wyglądają drobne stokrotki, lilie albo róże (najlepiej jeśli wytatuowane są cienką kreską). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez jess chen (@__jesschen__) Lip 27, 2018 o 5:24 PDT