Rihanna przyznaje, że uwielbia jak jej usta wyglądają na wydęte. Pracując z najlepszymi wizażystami na rynku, wokalistka poznała kilka trików, które sprawiają, że jej wargi wyglądają seksownie.

"Lubię, gdy moje usta wyglądają na pełniejsze. Makijażystka doradziła mi, żebym zaczęła używać linera do ust. Teraz to mój ulubiony kosmetyk, jestem od niego uzależniona!", wyznała Riri w wywiadzie dla magazynu Closer. "Żeby wargi wyglądały na pełniejsze, rysuję kreskę trochę poza naturalną linią warg".

Piosenkarka lubi eksperymentować z modą i makijażem, jej wygląd może czasem nawet szokować. Najważniejsze jest to, że Barbadoska zawsze czuje się komfortowo, w tym, co aktualnie ma na sobie: "Pozwalam stylistom fryzur i makijażystom na prawie wszystko, ale zawsze im mówię, że to musi do mnie pasować. To przecież moja twarz."

Emily Blunt (fot. Cover Media)

Emily Blunt nie wychodzi z domu bez filtra przeciwsłonecznego. Gwiazda trzyma się tej zasady od wielu lat. Znana z jasnej karnacji, aktorka musi dbać o skórę jeszcze bardziej od kiedy robi karierę w USA. 

"Najpierw oczyszczam całą twarz, potem ją tonizuję, nakładam serum i preparat nawilżający, a na końcu filtr. Przez to, że mieszkam w Los Angeles muszę to robić codziennie", przyznała Brytyjka w wywiadzie dla gazety Telegraph

Emily zawsze wieczorem zmywa makijaż, nawet jeśli wraca późno ze spotkania z przyjaciółmi i musi rano wstać. "Po prostu czułabym się dziwnie. Dlatego wieczorem znowu oczyszczam, tonizuję i nawilżam twarz zanim pójdę do łóżka. Tego nauczyła mnie moja mama."