Makijaż sylwestrowy 2021: total glow

Patrycja Dobrzeniecka, jedna z najpopularniejszych wizażystek w naszym kraju, uwielbia gdy cera jest rozświetlona. Obojętnie czy Polka przygotowuje mocny makijaż do sesji w magazynie czy bardziej subtelny pod kampanię, skóra modelki zawsze wygląda niesamowicie. A to zasługa idealnie dobranych produktów. Podobny wizaż będzie się świetnie prezentował do sylwestrowej małej czarnej. 

Paznokcie na Sylwestra. Najpiękniejsze i najmodniejsze wzory na ostatnią noc w roku >>

Makijaż sylwestrowy 2021: czerwone usta

Klasyk, który zawsze się obroni. Zwłaszcza w wersji stworzonej przez Patricka Ta, który odpowiada za wygląd Hailee Steinfeld, Madelaine Petsch, Brooke Shields, Olivii Munn, czy Kourtney Kardashian. Oprócz idealnie pomalowanych krwistoczerwonych ust, wizażysta skupił się również na powiekach, gdzie użył delikatnego szarego cienia. Dzięki temu oko wydaje się być lekko przydymione. Bardzo w stylu lat 90.

Makijaż sylwestrowy 2021: cosmic make-up

Ten makijaż sylwestrowy jest aktualnym hitem na instagramie. Stworzyła go Malvina Ișfan przy użyciu kosmetyków sygnowanych przez legendarną Pat McGrath. Efekt jest kosmiczny i wielowymiarowy. Marzymy o tej palecie z cieniami!

Makijaż sylwestrowy 2021: dark chocolate smoky eye

W poszukiwaniu pomysłów na makijaż sylwestrowy zajrzałyśmy też na profil słynnej Marty Iwańskiej, znanej również jako @doktormakeup. Na liście jej klientek jest m.in. Julia Wieniawa, Edyta Zając, Karolina Pisarek, Anita Sokołowska, Paulina Krupińska-Karpiel, a także modelka Natalia Uliasz. Wizażystka proponuje make-up inspirowany ciemną czekoladą. Do jego stworzenia użyła np. pigmentów, bronzera i rozświetlacza od Clare Blanc, podkładu i pomadki Charlotte Tilbury oraz korektora Hourglass.

Makijaż sylwestrowy 2021: 70s vibe

Lata 70. opanowały świat mody, ale inspiracje tą dekadą widać również w makijażu. Ten look Margot Robbie na premierę "Pewnego razu... w Hollywood" stworzyła słynna Pati Dubroff, aktualna ambasadorka Chanel. Mocno zarysowane brwi i jeden intensywny cień na całej powiece wygląda fenomenalnie. To nie wszystko, na instagramie Pati znajdziecie też makijaż nawiązujący do kultowego looku Debbie Harry.