Makijaż ślubny u profesjonalnych wizażystów 

Makijaż ślubny - Magda Pieczonka: cena i terminy

Magda Pieczonka - makijaż ślubny / archiwum prywatne

Magda Pieczonka od wielu lat wykorzystuje siłę mediów społecznościowych, aby budować własną markę. Na YouTubie zadebiutowała już w 2013 roku, gdzie jej filmy wyświetlono niemal 19 milionów razy. Na instagramie ma ponad 270 tysięcy obserwujących. — Wszystkie kanały, na których publikuję swoje prace, wpływają na wzrost zainteresowania. Dostaję mnóstwo wiadomości zarówno na Instagramie jak i na Facebooku - mówi wizażystka. 

Stworzenie tej pięknej sukni ślubnej zajęło... aż 10 miesięcy. Było warto! Zobaczcie bajkową kreację znanej influencerki >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Magda Pieczonka (@magdapieczonkamakeup) Kwi 16, 2018 o 5:43 PDT

Magda Pieczonka nie narzeka na brak pracy: jako ekspert pojawia się w telewizjach śniadaniowych oraz programach o modzie i stylu życia. Zazwyczaj pracuje u siebie w studio, bo wszystkie dojazdy wiążą się z czasem, którego ciągle jej brakuje. Mimo to najbardziej zdeterminowanym fankom jej makijaży udaje się jeszcze zarezerwować termin wizyty. Szczególnie, jeśli w grę wchodzi makijaż okolicznościowy, również ślubny. Rezerwacja wymaga jednak nawet dwuletniego wyprzedzenia. — Nie jestem najdroższą makijażystką, jak niektórzy myślą — śmieje się Magda — Średnie ceny za makijaż ślubny w Warszawie kształtują się między 300-600 zł. Ja ze swoją stawką najczęściej stoję po środku.

Makijaż ślubny: Kinga Szewczyk, Kolorowe Kredki: ceny i terminy

Kinga Szewczyk - Kolorowe Kredki - makijaż ślubny / archiwum prywatne

Najczęstsza prośba przyszłych żon? Makijaż ślubny na Edytę Zając. Za hipnotyzującymi lookami przepięknej modelki stoi Kinga Szewczyk, znana w sieci jako Kolorowe Kredki

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kinga ✐✎ Szewczyk (@kolorowekredki) Wrz 21, 2017 o 7:19 PDT

Kinga Szewczyk ma ponad piętnaście lat doświadczenia w branży. Zaczynała, ucząc się pod okiem innych wizażystów. Od 2003 roku działa pod własnym nazwiskiem. Makijaże Kingi zobaczysz na najpopularniejszych gwiazdach i celebrytkach w Polsce. Malowała między innymi Edytę Górniak, Olę Kowal i Sandrę Kubicką. 

Makijaż ślubny u Kingi kosztuje u niej około 500 zł. Terminy trzeba rezerwować minimum z rocznym wyprzedzeniem. 

Makijaż ślubny - Daniel Sobieśniewski: ceny, terminy

Daniel Sobieśniewski - makijaż ślubny / archiwum prywatne

Perfekcjonista w każdym calu, czyli Daniel Sobieśniewski, wykłada w Pro Makeup Academy, gdzie uczy wizażystów z całej Polski jak wykonać idealny makijaż okolicznościowy. Jego Instagram to kopalnia ślubnych i imprezowych inspiracji.
Ze względu na natłok innych obowiązków Daniel Sobieśniewski w nadchodzącym sezonie musiał zrezygnować z wykonywania makijaży ślubnych. — Współpracuję z markami kosmetycznymi, tworzę i testuję formuły kosmetyków, projektuję pędzle, prowadzę zajęcia w akademii wizażu — wylicza Daniel. — Doba musiałaby trwać dla mnie 48 godzin, abym cały czas mógł pracować z klientami indywidualnymi

Udało nam się jednak potwierdzić, że nie ma rzeczy niemożliwych i Daniel robi wyjątki. Uprzedzamy jednak, że zazwyczaj dla klientek "z polecenia". Zanim więc zadzwonisz, nie zaszkodzi sprawdzić, czy nie macie przypadkiem wspólnych znajomych. Cena makijażu u Daniela? Około 400 złotych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez make up artist from Poland (@danielsobiesniewski) Gru 12, 2018 o 10:52 PST

 

Czytaj też: Najlepsi fryzjerzy w Polsce - ile kosztuje wizyta?

Makijaż ślubny - Marta Iwańska, Doktor Makeup: ceny, terminy

Doktor MakeUp - makijaż ślubny / archiwum prywatne

Marta Iwańska, znana w sieci jako Doktor Makeup pracuje jako wizażystka przy salonie fryzjerskim Atelier Stylissimo w Warszawie. Ma ponad 20 lat doświadczenia w branży: maluje klientów indywidualnych oraz uczy innych wizażystów. Znak rozpoznawczy Marty to oślepiający blask — dla marki Claré Blanc zaprojektowała kolekcję autorskich rozświetlaczy do twarzy i do ciała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Iwańska Makeup Coach (@doktormakeup) Kwi 6, 2018 o 5:35 PDT

Rezerwując makijaż u Doktor Makeup, możesz się minąć z Jessicą Mercedes, Julią Wieniawą i Angeliką Muchą. To właśnie u Marty, influencerki młodego pokolenia malują się na liczne eventy. Według cennika na oficjalnej stronie Doktor Makeup makijaż ślubny kosztuje 450 zł, próbny makijaż ślubny i makijaż okazjonalny to koszt 400 zł

Makijaż ślubny: Klaudia Jóźwiak - ceny, terminy

Klaudia Jóźwiak - makijaż ślubny / archiwum prywatne

Jeśli interesujesz się makijażem i jeszcze nie słyszałeś o dwudziestopięcioletniej Klaudii Jóźwiak, lepiej zapamiętaj to nazwisko, bo dzięki ciężkiej pracy i talentowi, dościga największych wyjadaczy z branży. Klaudia pierwsze kroki stawiała w szkole wizażu Beaty Małachowskiej Beauty Art w Poznaniu. Pracowała przy licznych sesjach zdjęciowych, jest szkoleniowcem marki Smashbox i wykładowcą w szkole wizażu Beauty Art. Od niedawna maluje w Dzień Dobry TVN. 

Klaudia wykonuje makijaże indywidualne, również ślubne. — Na makijaże ślubne potrafię mieć zapytania nawet o dwa lata do przodu. Najlepiej pytać rok wcześniej. Koszt makijażu ślubnego u Klaudii: od 300 do 600 złotych z makijażem próbnym — cena zależy od lokalizacji, ponieważ maluję na terenie całej Polski - tłumaczy Klaudia.

Makijaż ślubny: Harry J. Makeup: ceny

Harry J Makeup - makijaż ślubny / archiwum prywatne

Harry J. wizażysta celebrytów i kreator makijażu również wykonuje makijaże okolicznościowe. W portfolio charyzmatycznego makijażysty znajdują się makijaże Sandry Kubickiej, Kingi Rusin, Maffashion. Harry J. ma psychologiczne podejście do makijażu: wyznaje zasadę, że każda kobieta jest piękna, nie każda jednak jeszcze to piękno w sobie odkryła. Wystarczy wziąć udział w jednym z licznych warsztatów prowadzonych u Harrego, aby przekonać się, że nie jest to kreacja, tylko myśli tak naprawdę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Harry Jefferson (@harryjmakeup) Lip 5, 2018 o 12:21 PDT

Prywatna usługa u wizażysty to rzadkość, bo jest bardzo zapracowany. Jeśli jednak uda Ci się zapisać, licz się z kosztem 600 złotych za makijaż ślubny.