Jak zrobić makijaż biznesowy? Zaufaj sprawdzonej metodzie "krok po kroku" i trikom cenionego wizażysty. Mamy dla Ciebie instruktaż wideo przygotowany we współpracy z marką Estée Lauder i Anią Skurą, autorką bloga WhatAnnaWears.

Ania wróciła z długiego pobytu w Maroko - jej skóra potrzebowała tonowania i przygotowania do wielu zaległych, oficjalnych spotkań na których musi znów być elegancką kobietą biznesu (ach, gdzie te surferskie wypady nad ocean...). Pomaga jej Darek Kotarski - zobaczcie efekt!

zdjęcia: Marek Borniński

produkcja: Marta Kowalska

Darek Kotarski 

Związany z marką Estée Lauder od 6 lat. Swoje umiejętności doskonalił pod okiem Toma Pecheux – światowej sławy artysty makijażysty i Dyrektora Kreatywnego ds. Makijażu marki Estée Lauder.

Wiosną 2012 został oficjalne przyjęty do Global Make-up Artist Team - międzynarodowego zespołu 15 makijażystów, który współpracuje z Tomem Pecheux podczas eventów i pokazów największych domów mody. Dzięki temu Darek jest jednym z najlepszych makijażystów Estée Lauder na świecie i jedynym Polakiem w tym gronie. Pracuje przy pokazach i różnego rodzaju wydarzeniach na całym świecie. W Polsce pracował przy sesjach beauty m.in. do Zwierciadła i Avanti. Miesięcznik ELLE umieścił go wśród 20 najzdolniejszych 20-latków w Polsce (ELLE marzec 2014).