NENUKKO to brand modowy, który słynie z ascetycznego minimalizmu i twórczego podejścia do wzornictwa. Projektanci konsekwentnie kreują wizerunek marki kierowanej do indywidualistów. Nie przez przypadek to właśnie Maja Ostaszewska została twarzą najnowszej kolekcji na sezon wiosna-lato 2014. Aktorka znana zarówno z wielkiego talentu, jak i z perfekcyjnego wyczucia stylu idealnie wpisuje się w profil odbiorców marki. Jej osobowość perfekcyjnie współgra z ubraniami NENUKKO.

W wyniku współpracy gwiazdy i polskiego brandu powstała seria kolaży autorstwa Przemka Dzienisa, która zadziwia przestudiowaną kompozycją. Każdy kadr z sesji jest nieprzypadkowy i staje się u NENUKKO prawdziwym dziełem sztuki. Nie bez znaczenia jest połaczenie abstrakcyjnych wzorów i wyszukanych faktur.

Marka, która podczas ostatniej edycji Fashion Week Poland (zobacz tutaj) zaskoczyła wszystkich wielokolorwymi, radosnymi stylizacjami, w kampanii powróciła do powściągliwych form i stonowanej palety barw. Na zdjęciach zachwyca sprany denim, geometryczna pepitka i czarno-biała krata. Każdy detal jest przemyślany. Ostaszewska wygląda intrygująco w dopasowanych marynarkach i miękko układających się chustach. 

NENUKKO po raz kolejny pozostawia odbiorcom pełną dowolność w interpretacji swoich projektów, podkreślając tym samym wiodące znaczenie osobowości w kreowaniu własnego stylu.

Maja Ostaszewska twarzą najnowszej kolekcji NENUKKO >>