Jungle, minimalist, boho, a może jednak skrajny eklektyzm? Do wyboru, do koloru. HalfPrice to raj dla amatorów designu i miłośników tropienia niepowtarzalnych okazji. Do tego grona zalicza się też Maja. Poprosiłyśmy ją więc o skompletowanie trzech różnych wnętrzarskich looków. Jakie trofea zgromadziła? Spójrzmy!

Dział Dom w HalfPrice naprawdę może się stać twoim… domem. Bogata oferta (towary znanych marek i projektantów) oraz atrakcyjne ceny (nawet do 80% niższe niż w sklepach danego brandu!) sprawiają, że aż nie chce się z niego wychodzić. Dlatego warto wypracować sobie „strategię przetrwania”. Wraz z Mają przygotowałyśmy krótką instrukcję dla łowców okazji.

Po pierwsze, musisz działać szybko! W HalfPrice najbardziej smakowite kąski znikają z półek i wieszaków w okamgnieniu. A czasami są to pojedyncze egzemplarze. Po drugie, im wcześniej przyjdziesz, tym lepiej – rano masz największą szansę na utrafienie unikatów. Po trzecie, wybierz się na wycieczkę za miasto – w mniejszych miejscowościach towar jest mniej przebrany. Po czwarte, nie kieruj się jedynie niską ceną. Czasami rzeczy droższe są trwalsze, więc per saldo - bardziej opłacalne. Po piąte, nie zniechęcaj się, jeśli nie znajdziesz swojej zdobyczy na stacjonarnej półce i spróbuj szczęścia online na halfprice.eu.

No i last, but not least, obserwuj HalfPrice na Instagramie i Facebooku – wtedy jako pierwsza dowiesz się o wszystkich promocjach i nic ci nie umknie!