ELLE Runway Challenge

Paryż, Londyn czy Mediolan? Maja nie miała wyboru. Zgodnie z zasadami naszego wyzwania musiała stworzyć stylizację dopasowaną do każdej stolicy mody. Do dyspozycji miała jeden sklep i kilkanaście minut. Musimy szczerze przyznać, że poradziła sobie z tym zadaniem z niesamowitą lekkością - zobaczcie w wideo, co wyczarowała! 

 Luxury Brands

Jeśli tak jak my, wzdychacie do elementów stylizacji, które maja ma na sobie w wideo, to już śpieszymy ze szczegółami. Każdy z 3 looków powstał z wykorzystaniem produktów dostępnych w HalfPrice, a dokładniej w dziale Luxury Brands.

Tak, w wybranych sklepach sieci od niedawna znajdziecie również projekty najważniejszych kreatorów mody.

A co najlepsze, wszystkie szpilki i torebki, o których wcześniej jedynie marzyłyśmy scrollując nasze Instagramowe feedy, są teraz na wyciągnięcie nie tylko naszej ręki, ale również portfela. Najlepsza okazja, jaką udało nam się odkryć w HalfPrice to przecena -93% na produkt, który jeszcze w zeszłym sezonie podziwiałyśmy na paryskim wybiegu podczas tygodnia mody. 

I nie, nie wykupiłyśmy wszystkiego ;) Dodatkowo, nowy towar do Luxury Brands przybywa codziennie - wystarczy więc dla wszystkich.