Messalka pełna wibracji 

I to tych najlepszych z najlepszych. Zapach kadzideł i wprowadzająca w stan błogiego spokoju muzyka połączona z dźwiękiem Messalkowych fontann sprawiły, że w kultowej warszawskiej kamienicy poczułyśmy się jak w pięknym, spirytualnym sanktuarium. Wszystko z okazji premiery najnowszej kolekcji marki TOUS - "Magic Nature", która nawiązuje do magii i siły drzemiącej w naturze.

Projektanci marki tym razem zwrócili się ku energii przyrody, czerpiąc inspiracje z kolorów i materiałów pomagających nam osiągnąć harmonię z samym sobą.

Spotkanie towarzyszące premierze kolekcji "Magic Nature" marki TOUS poprowadziła jedyna w swoim rodzaju Joanna Miko, która od lat towarzyszy kobietom w odkrywaniu ich wewnętrznej mocy. Razem z nią wypiłyśmy spirytualne kakao, stworzyłyśmy kadzidła, wylosowałyśmy najpiękniejsze afirmację i - co najważniejsze - otworzyłyśmy 7 czakr, tym samym otwierając się m.in. na miłość, twórczość, instynkt i ambicję. Joanno, dziękujemy za to spotkanie! 

Prezentacje nowych kolekcji TOUS mają to do siebie, że przyciągają wiele inspirujących ludzi. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło więc gwiazd i influencerek, m.in. Natalii Klimas, Barbary Pasek, Olgi Bołądź, Magdaleny Lamparskiej, Idy Nowakowskiej, czy Oliwii Bieniuk.

"Magic Nature" 

Mnogość minerałów, zimne srebro Vermeil po nieregularne barwione perły - "Magic Nature" to przepełniona kolorami opowieść o sile natury i jej oddziaływaniu na człowieka. 

Jej twórcy inspirowali się planetami, czakrami, kształtami fal czy ruchami pływów morskich. Dla fanek astrologii TOUS przygotował gwiezdne i księżycowe wzory, a nawet naszyjnik w kolorach poszczególnych czakr. Nie zabrakło również biżuterii ozdobionej kultowym misiem. 

Nasz ulubieniec? Sygnet z żółtego srebra Vermeil z Karneolem, kamieniem odwagi i szczęścia, który według pradawnych wierzeń łagodził negatywne emocje i pozwalał otworzyć się na zmysłowość. Sygnet, a także pozostałe elementy z kolekcji TOUS "Magic Nature" odkryjecie już w oficjalnym sklepie internetowym marki - na stronie touspolska.pl, a w naszej galerii obejrzycie więcej zdjęć z towarzyszącej jej premiery.