„Kolory na jesień-zimę 2023/2024 NYFW wykraczają poza to, co naszym zdaniem jest możliwe i katapultują nas w nową erę, przenosząc nas do miejsca, gdzie granice czasu, miejsca i tożsamości nie są już stałe” - opowiadała Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawcza Instytutu Kolorów Pantone. Największą popularnością cieszy się przepełniona seksapilem, czystą radością oraz odrobiną dramatyzmu czerwień. Zarumienione sylwetki królowały na wybiegach większości liczących się w branży domów mody: od Prady, przez Valentino, Jacquemusa i Bottega Veneta, aż po Loewe. Kolor wpisujący się w poprawiającą nastrój koncepcję „Dopamine Dressing” szybko pokochały gwiazdy i influencerki. Także te z naszego podwórka. 

Czerwieni uległa między innymi Magdalena Lamparska, czemu wyraz dała podczas listopadowej premiery nowej polskiej komedii romantycznej. 

Aktorka wystąpiła w zjawiskowym komplecie skomponowanym przez stylistkę Joannę Dadas. W rolach głównych prześwitujący golf z sieciówki COS, ołówkowa spódnica z głębokim pęknięciem projektu Simony Nikołajewskiej oraz rzeźbiarskie broszki w formie kwitnących róż, które upolujecie na stronie concept store’u Kyosk.

Fot. East News

Kontrapunktem dla efektownej czerwieni były czarne dodatki – czarne kozaki ze szpiczastym noskiem oraz nasza ulubiona, miękka torebka z oferty marki Mandel (model Dupling): 

W wydarzeniu wzięło udział także wiele innych gwiazd, z Katarzyną Warnke, Anną Karczmarczyk, Adą Fijał oraz Sonią Bohosiewicz na czele. Stylizacji Magdy Lamparskiej nie dało się jednak przeoczyć w tłumie. 

Maja Bohosiewicz w eleganckiej i oryginalnej biżuterii z oferty polskiej marki. Aktorka zdradza swój sekret na podrasowanie stylizacji z gładkim swetrem w roli głównej>>