Magdalena Frąckowiak w ELLE Polska

September issue to najważniejsze wydanie magazynu modowego w roku, pełne trendów i porad na nowy sezon, prestiżowych kampanii i znanych twarzy. Również w redakcji ELLE Polska prace nad numerem wrześniowym były szczególnie intensywne. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy przewodnik po tygodniach mody i najważniejszych kolekcjach na jesień 2013.

W numerze: 10 powodów, dla których musisz mieć wrześniowe ELLE >>>

Do sesji okładkowej zaprosiliśmy Magdalenę Frąckowiak, zniewalającą piękność, która dzieli swój czas między Nowy Jork i Warszawę. Dwie okładki z top modelką były szeroko komentowane w mediach zagranicznych, zachwycał się nimi Huffington Post i blog Design Scene. Szczególne emocje budzi okładka kolekcjonerska, pokazana na Instagramie przez Stefano Gabbana. Minimalistyczny portret w czerni i bieli pokazuje Magdę ubraną tylko w koronę z nowej kolekcji a. W środku numeru znajdziecie wyjątkowy wywiad z modelką, która szczerze ujawnia swoje kompleksy, opowiada o życiu z dala od nowojorskich bankietów i pracy nad własną marką biżuterii.

W GALERII znajdziesz wyjątkową sesję, która jest prawdziwą ozdobą nowego numeru ELLE. Zmysłowe stylizacje stworzyła Szefowa Działu Mody ELLE Ina Lekiewicz. Subtelną osobowość Magdy perfekcyjnie utrwaliła na papierze fotografka Magdalena Łuniewska.

Magdalena Frąckowiak w sesji dla ELLE Polska >>>