Magdalena Frąckowiak do swojego portfolio może właśnie dodać kolejną kampanię strojów kąpielowych. Po zdjęciach wizerunkowych dla włoskiej marki Broochini (głowną inspiracją były zdjęcia młodej Kate Moss i Brookie Shields z plaży) oraz dla Lisa Marie Fernandez, przyszedł czas na Solid & Striped. O amerykańskiej firmie pisaliśmy już przy temacie "Kostiumy kąpielowe: 10 marek, które musisz znać". 

W ofercie Solid & Stiped na lato 2017 znajdziemy kostiumy kąpielowe pasujące m.in. na urlop na luksusowym jachcie, egzotycznej wyspie, czy na hotelowym basenie. Magdalena Frąckowiak (Model Plus) pozuje na przybrzeżnych skałkach w jednocześciowych modelach, w zabudowanych topach, dołach z podwyższonym stanem, a także w bikini. W poprzednich reklamach dla Solid & Striped mogliśmy podziwiać Monikę Jagaciak, Camille Rowe, Valery Kaufman, Amandę Murphy oraz Ninę Agdal.

Autorem zdjęć jest Derek Kettela, a za stylizacje odpowiadała Djuna Bel-Rowe. Sesja z Magdaleną Frąckowiak odbyła się na południu Francji, a dokładnie w Cannes.

Magdalena Frąckowiak reklamuje kostiumy kąpielowe Solid & Striped >>

@frackowiakmagdalena in The Anne-Marie in Ivory Rib. @matteprojects

Post udostępniony przez Solid & Striped (@solidandstriped)