Magdalena Boczarska jest doskonale znana miłośnikom dobrego kina. To jedna z najzdolniejszych rodzimych aktorek, która stworzyła wyjątkowe kreacje m.in. w „Różyczce”, „W ukryciu”, „Pod powierzchnią” czy „Sztuce Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Za rolę w tym ostatni filmie otrzymała zresztą nagrodę Orła za najlepszą główną rolę kobiecą. Pochodząca z Krakowa artystka czaruje swoją charyzmą i energią nie tylko w kinie, teatrze czy telewizji. Jej eklektyczny styl i bezpretensjonalny wdzięk zachwycają od lat, a kreacje, które prezentuje zarówno na czerwonym dywanie, jak i w sytuacjach mniej oficjalnych, są połączeniem trendów i ponadczasowej klasyki w najlepszym wydaniu.

mat. prasowe

Magdalena Boczarska prezentuje nowości Apart

Nie dziwi więc, że z artystką chętnie podejmują kooperację brandy modowe, których styl i założenia są spójne z jej energią i profesjonalnym wizerunkiem. Aktorka ostatnio rozpoczęła współpracę z polską marką biżuteryjną Apart, której grono ambasadorek obejmuje również takie osobowości, jak Maria Dębska, Małgorzata Socha czy Julia Wieniawa. Wszystkie są ucieleśnieniem filozofii Apart, która ponad wszystko ceni kobiecość, charyzmę i bycie sobą w każdej sytuacji.

mat. prasowe

Magdalena Boczarska jest gwiazdą kampanii  zrealizowanej w Hiszpanii. Energetyczna Walencja i słoneczny Madryt idealnie korespondują nie tylko z wyjątkową urodą aktorki, ale także z nowościami z kolekcji Apart, w których nie brakuje zaskakujących formy, mocnych kolorów i intrygujących motywów. 

mat. prasowe

Zanim jednak powiemy więcej o konkretnych wiosenno-letnich propozycjach od Apart, nie możemy nie wspomnieć o lokalizacjach, w których odbyła się sesja z Magdą w roli głównej. Szczególne wrażenie robi historia wilii w Walencji. Zaprojektowany w 1975 roku przez Pascuala Genovesa obiekt ma zaskakujący kształt z intrygującymi zaokrągleniami i jest otoczony imponującym ogrodem. Zachwyca także jego oryginalne, niezmienione od lat wnętrze. W posiadłości nie brakuje nawet prywatnego klubu, w którym bawili się m.in. przedstawiciele ówczesnych kręgów biznesowych. 

Wiosenno-letnia odsłona kolekcji Apart

Biżuteryjne nowości z kolekcji Apart jak zwykle są dobrze przemyślane. Chociaż nie brakuje w niej różnorodnych, czasami kontrastujących ze sobą motywów, elementów czy kolorów, to całość tworzy niezwykle barwną i spójną całość, która świetnie się sprawdzi podczas ciepłych wiosennych i letnich dni. 

mat. prasowe

Na pewno coś dla siebie znajdą miłośniczki wzorów roślinnych i zwierzęcych – kwiaty, liście, motyle i ważki zdobią zarówno kolczyki, bransoletki, jak i naszyjniki czy nawet pierścionki. Klasykę w mocnym, nieco rockowym wydaniu reprezentują łańcuchy o cieńszym i grubszym splocie, a ponadczasową elegancję perły. Ekspresyjne letnie stylizacje będziemy w tym sezonie wykańczać prostymi, ale jakże modnymi kolczykami w kształcie koła. Nie brakuje też kolorów, które pojawiają się pod postacią kamieni szlachetnych, cyrkonii czy elementów wykonanych ze szlifowanego szkła. Fanki symboliki w biżuterii pokochają zawieszki w kształcie serca, literek czy motywu nieskończoności.