Możemy już w Warszawie kupić wytworne ubrania i dodatki z najwyższej półki. Mężczyźni znajdą idealnie skrojone garnitury, a panie, eleganckie koktajlowe sukienki. Już niedługo odbędzie się otwarcie nowego butiku, tym razem z luksusowymi rzeczami dla dzieci! 

Już w kwietniu w salonie Pl. Trzech Krzyży 3/4 powstanie pierwszy w Polsce concept store poświęcony wyłącznie kolekcjom dziecięcym - Luxury Baby Corners. Na drugim piętrze butiku będzie można znaleźć ubranka takich domów mody jak: Dior, Dolce & Gabbana, Moncler, Ralph Lauren i Tod’s.

W dotychczasowej ofercie salonu Pl. Trzech Krzyży 3/4 znajdują się takie marki jak: Moncler, Ralph Lauren, Salvatore Ferragamo, Tod’s, Tory Burch, Tom Ford, Valentino men. Kolekcje były jednak do tej pory dedykowane dorosłym osobom.

Warszawa dogania światowe stolice mody jeśli chodzi o dostępność światowych marek odzieżowych. Z niecierpliwością czekamy na pojawienie się na sklepowych półkach uroczych małych sukienek dla primabalerin i skórzanych ramonesek w rozmiarze 76 dla zadziornych chłopców. 

Zobacz zdjęcia kolekcji ekskluzywnych marek dla dzieci >>