LuisaViaRoma - jedna z największych platform e-commerce z luksuową modą i Swarovski połączyli siły. Efektem tej współpracy jest seria dodatków i ubrań stworzonych przez 30 zarówno początkujących, jak i już dobrze znanych projektantów (między innymi Au Jour Le Jour, Giuseppe Zanotti i Chiarę Ferragni). Limitowaną kolekcję inspirowaną kultowymi kryształami (które są na rynku już 120 lat) można kupić w butiku stacjonarnym LuisaViaRoma we Florencji i oczywiście on line za pośrednictwem strony internetowej luisaviaroma.com.

To jednak nie wszystko! Najwięksi kreatorzy mody: Alexandre Vauthier, Alberta Ferretti, Antonio Marras, Balmain, Blumarine, Emilio Pucci, Givenchy, Peter Pilotto, Rochas, Viktor & Rolf, Vivienne Westwood i Zuhair Murad stworzyli dlaLuisaViaRoma olśniewające (i to dosłownie) kreacje z wykorzystaniem kryształów Swarovski - tak właśnie powstała CRYSTAL COUTURE EXHIBITION. Kreacje i zdjęcia z wystawy możecie zobaczyć w naszej galerii.

Projekt powstał specjalnie na kolejną edycję projektu #firenze4ever organizowanego przez LuisaViaRoma we Florencji. Jako jedyna polska redakcja byliśmy tam - relację z wydarzenia mogliście znaleźć na Instagramie @ellepolska i na naszym profilu na Snapchat. 

fot. instagram.com/ellepolska

LuisaViaRoma x Swarovski - GALERIA>>