LOVE Stories to holenderska marka założona w 2013 roku przez Marloes Hoedeman. Projektantka właśnie wtedy wykonała swój pierwszy szkic. Chciała stworzyć bieliznę, która będzie ładna, wygodna (staniki Love Stories nie mają fiszbin!)  i zmysłowa, ale nie przesadnie seksowna. Jej główne założenie? "Sexy but not sex". Love Stories słynie także z tego, że projekty brandu są zgodne z trendami - można je kupić w wybranych concept storach z odzieżą na całym świecie. Jakiś czas temu Hoedeman zdecydowała się do oferty wprowadzić kostiumy kąpielowe, a teraz stworzyła wakacyjną minikolekcję dla H&M. 

To nie pierwszy raz, kiedy szwedzka sieciówka współpracuje z LOVE Stories. Wcześnie marki wspólnie stworzyły bieliznę, a teraz w efekcie powstały jednoczęściowe stroje, bikini, klapki, torby plażowe, nerki i kapelusze typu bucket hat. Wszystkie projekty łączą sportową estetykę z romantycznymi printami i zostały zatopione w cukierkowej pastelowej palecie barwnej. Elementy kolekcji LOVE Stories x H&M i ich ceny znajdziecie w naszej galerii - możecie je już kupić w wybranych sklepach i online

Najbardziej wyczekiwaną współpracą H&M jest ta z Giambattistą Valli - kolekcja z włoskim projektantem trafi do sprzedaży w listopadzie tego roku (a w maju można już było kupić kilka wybranych rzeczy - m.in. tiulowe wieczorowe suknie, w tak zwanym pierwszym dropie - zobaczcie>>>).