Karl Lagerfeld ma taki sam entuzjazm do projektowania mody, jak do fotografii. Robi świetne lookbooki, które podgrzewają atmosferę wokół nowej kolekcji. Tym razem jego muzą została Stef Van Der Laan. Chłodna i wyrafinowana blondynka z Holandii to kolejna obecująca modelka promowana przez Riccardo Tisciego. Została wybrana przez niego na jedną z twarzy Givenchy na sezon jesień-zima 2012. Pozycję modelki wzmocni udział w lookbooku Chanel, przentujące nowe dodatki od Lagerfelda – jedną z sensacji paryskiego tygodnia mody.

Karl w nowej kolekcji chciał złożyć hołd Coco Chanel, ale trochę inaczej niż zwykle. Pozbył się loga marki i motywu kamelii, a postawił na wielkie perły i zabawne letnie wariacje na temat pikowanej torebki. Nie można też przeoczyć cudownych kapeluszy z ogromnymi rondami z pleksi. To właśnie torebka hula-hop i kapelusze Chanel stały sie natychmiastowym hitem internetu.

Na zdjęciach mistrza zobaczycie najpiękniejsze dodatki z kolekcji. Kto nie marzy o okularach przeciwsłonecznych z wizerunkiem samej Coco?


GALERIA