Czy to oznacza, że Świąt nie będzie? Tak orzekłby pewnie filmowy Grinch, nam jedynie pozostaje włączyć znane już filmy świąteczne. Niestety to już pewne, premiera tytułu "Listy do M 4" została przełożona na kilka dni przed swoją premierą. To przykre, zwłaszcza że poprzednie części były hitami kinowymi. Skąd ta decyzja?

10 najlepszych filmów świątecznych >>

"Listy do M 4": premiera odwołana! Film nie trafi do kin przed Świętami 2020

Aż trudno w to uwierzyć, ale producenci uznali, że produkcja "Listy do M 4" nie trafi do kin. Jako pierwszy napisał o tym serwis na Naekranie.pl. Prawdopodobnie powodem jest pandemia koronawirusa i kolejne obostrzenia - w tej chwili kina mogą sprzedawać tylko 25% biletów na salę, niektóre placówki zawiesiły działalność, a amerykańskie premiery co chwile są przesuwane. Niestety nie podano kolejnej daty prezentacji polskiego tytułu, prawdopodobnie chodzi o kolejne Święta...

Filmy świąteczne na Netflix. Poznaj najpopularniejsze tytuły >>

"Listy do M. 4": fabuła filmu

"Cicha noc, na całej połaci śnieg, a spokój i radość w sercach wszystkich? Nie tym razem! W życiu bohaterów "Listów do M." nadchodzi świąteczna zawierucha. Mel będzie musiał dostosować się do nowych standardów pracy, Karina i Szczepan wdrożą nowatorskie metody wychowawcze, Wojciech spotka nieoczekiwanego konkurenta do serca Agaty, a Karolina  i Filip będą musieli sprawdzić, czy ich miłość ma szansę przetrwać, gdy pojawi się ta trzecia. W te święta odwiedzimy starych znajomych i poznamy zupełnie nowe postaci, które nas wzruszą, rozśmieszą, a przede wszystkim – sporo namieszają!" - możemy przeczytać w oficjalnej informacji od dystrybutora.

Filmy świąteczne. Tytuły, które trzeba znać >>

"Listy do M. 4": obsada

Angaż do kolejnej części otrzymali m.in. Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Izabela Kuna, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Rafał Zawierucha, Cezary Pazura, Janusz Chabior, Magdalena Boczarska, Michał Zieliński, a także Eryk Lubos.

Za reżyserię odpowiedzialny jest Patrick Yoka, który pracował przy takich serialach jak "Powiedz TAK!", "Prawo", czy "Rodzinka.pl".