Gwiazda była kiedyś jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Co chwilę pojawiała się w kolejnym filmie, nagrała płytę i była idolką tysięcy nastolatek (i to nie tylko w USA). Niestety przez problemy osobiste i złe decyzje sława Lindsay Lohan przeminęła, ale aktorka powraca do produkcji pełnometrażowych. Co więcej, zagra główną rolę w nowym filmie świątecznym od Netflix.

Lindsay Lohan w filmie świątecznym od Netflix. Zobacz zdjęcia z "Falling for Christmas"

Czy "Falling for Christmas" okaże się kolejnym hitem platformy? Filmy świąteczne biją rekordy popularności. Wystarczy przypomnieć sukces filmu z Emmą Roberts, "Randki od święta". Lohan ma się wcielić w „świeżo upieczoną narzeczoną" i ,,zepsutą dziedziczkę hotelu”. Fabuła skupi się na spadkobierczyni, która „doznaje amnezji w wyniku wypadku na nartach i w dniu poprzedzającym Boże Narodzenie znajdzie się pod opieką przystojnego właściciela ośrodka i jego córki". Oprócz Lindsay na ekranie pojawi się też Chord Overstreet, George Young, Jack Wagner, a także Olivia Perez. 

"Falling for Christmas" trafi na Netflix już niedługo, bo 10 listopada, a w galerii zobaczycie oficjalne zdjęcia z produkcji świątecznej z Lindsay Lohan. 

"Falling for Christmas" z Lindsay Lohan. Zobacz zwiastun i plakat do filmu świątecznego od Netflix

 

Przypomnijmy, już na początku listopada w radio puszczane są hity typu "Last Christmas" zespołu Wham! czy "All I Want for Christmas Is You" z repertuaru Mariah Carey. To też moment, kiedy przypominamy sobie ulubione filmy świąteczne. Choć większość z nas zostawia sobie na Wigilię obejrzenie "Kevina samego w domu". Co roku powstają też nowe tytuły z tego gatunku - czy premierowy "Falling for Christmas" spodoba się widzom?