„Emily w Paryżu”: czego możemy się spodziewać w 3. sezonie?

Twórcy serialu nie zdradzili, czego dokładnie będzie dotyczyć fabuła 3. sezonu, jednak sądząc po zakończeniu ostatnich odcinków, możemy spodziewać się odpowiedzi dotyczących życia Emily - czy przyjmie ofertę pracy od Sylvie, a może wróci do Stanów Zjednoczonych? Oczywiście liczymy także na rozwiązanie najważniejszego wątku, czyli tego, jak potoczą się relacje głównej bohaterki z Gabrielem (Lucas Bravo) oraz Alfiem (Lucien Laviscount). Być może wskazówką są słowa Williama Abadie, czyli serialowego Antoine’a Lamberta, który zdradził, że zdjęcia najprawdopodobniej będą realizowane nie tylko w Paryżu, ale również w Londynie! Może to sugerować, że najnowsza część serialu skupi się (co nas bardzo cieszy) na relacji Emily i Alfiego. Do swoich ról powrócą także Camille Razat oraz Philippine Leroy-Beaulieu. Na razie, ekipa filmowa przebywa w stolicy Francji, o czym poinformowała swoich fanów odtwórczyni głównej roli - Lily Collins. Aktorka umieściła na swoim instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją z Ashley Park, czyli serialową Mindy Chen.

 

„Emily w Paryżu 3” - kiedy premiera?

Na kiedy zaplanowano premierę „Emily w Paryżu 3”? Niestety fanki oraz fani serii muszą uzbroić się w cierpliwość. Poprzednie części trafiały na platformę Netflix zimą, więc i tym razem może być tak samo. Mówi się o tym, że trzeci sezon hitowej produkcji ujrzy światło dzienne pod koniec tego roku, bądź na początku przyszłego.

To jeszcze nie koniec „Emily w Paryżu”!

Trzeci sezon hitu Netflixa, wcale nie będzie ostatnim!  Już po premierze drugiej części, twórcy potwierdzili kontynuacje produkcji, w tym także 4. sezon! Informacją tą podzieliła się także Lily Collins na swoim Instagramie.

Obudziłam się wcześnie, aby przekazać wam BARDZO ekscytujące wieści… @emilyinparis powraca w sezonie 3… I, uwaga, w sezonie 4!!!!! – napisała odtwórczyni głównej roli.