Liczby anielskie znaków zodiaku

Zwróć uwagę na to, co czujesz i o czym myślisz, kiedy widzisz swoją liczbę anielską. Przykładowo, liczby anielskie z dwójką reprezentują partnerstwo. Jeśli masz wątpliwość co do swojego związku, zobaczenie sekwencji 222 potwierdzi, że musisz dobrze się zastanowić i czym prędzej rozwiązać zaistniały problem. Każdy znak zodiaku ma własną liczbę anielską, która oznacza dla niego coś ważnego.

Numerolodzy i astrolodzy określili liczby anielskie znaków zodiaku na podstawie przypisanym im kartom tarota oraz planetom rządzącym. Wszechświat to czysta matematyka. Zdobycie wiedzy o twojej własnej liczbie pomoże ci uzyskać głębszy wgląd w twoje życie. Pamiętaj, aby zawsze kierować się intuicją w interpretowaniu wiadomości anielskich. 

Liczby anielskie - wszystko, co musisz wiedzieć >>

Baran: liczba anielska 111

Liczba anielska 111 przypomina Baranom, że ich życie miłosne w dużej mierze opiera się na rywalizacji. Często ją widzisz? To twój znak, żeby podjąć działanie i zwyciężyć w swoich sprawach sercowych, bez względu na sytuację. Otrzymujesz zielone światło, by ruszyć do akcji i szczerze powiedzieć komuś o swoich uczuciach. Ta liczba reprezentuje niezależność, wygraną, cechy przywódcze oraz spełnienie dotyczące związku. 

Byk: liczba anielska 222

Liczba anielska 222 dotyczy partnerstwa i równowagi. Odpowiada niebiańskiej wibracji Wenus, której Byki są podporządkowane. Kiedy ją widzisz, wiedz, że stabilna miłość jest obecna w twoim życiu lub za chwilę jej doświadczysz. Single mogą oczekiwać, że niebawem poznają swoją bratnią duszę lub bliźniaczego płomienia. Osobom w związku liczba 222 wskazuje, iż w relacji należy przywrócić harmonię. Nie poddawaj się, tylko pracuj nad sobą i zrób coś dla dobra swojego partnerstwa. 

Bliźnięta: liczba anielska 33

Do miłości podchodzisz z lekkością i humorem, dlatego odpowiada ci wibracja liczby 33. Ta liczba anielska w tarocie odpowiada szóstej karcie "Kochankowie" w zestawie Arkanów Wielkich. Zwiastuje namiętny romans, ale tez wskazuje na wybór w miłości. Jeśli często ją widzisz, komunikuj się jasno, aby uniknąć nieporozumień oraz przykrości związanych z czyimś złamanym sercem. 

Rak: liczba anielska 44

Liczba mistrzowska 44 odzwierciedla pielęgnującą energię Raka. Zobaczenie jej to dobry znak, że możesz polegać na miłości, która zagościła w twoim życiu. Otwórz się na nowe seksualne doświadczenia i pogłęb swoją relację z partnerem. Zdarza się, że 44 to znak, że niebawem powiększysz swoją rodzinę. 

Lew: liczba anielska 555

Jako Lew dobrze wiesz, jak czerpać z miłości najwyższą przyjemność. Liczba anielska 555 dotyczy bezpośrednio twojego serca. To pomyślny znak od Wszechświata, że jesteś we właściwym miejscu, o właściwym czasie, z właściwą osobą. Pokonaj lęk i wyzwól swój kreatywny potencjał. Otwórz się na nowe doświadczenia.

Panna: liczba anielska 666

Dlaczego 666 to twoja liczba anielska? Wbrew pozorom, ten wzór liczbowy nie ma negatywnego przesłania. Tak się składa, że jako Panna jesteś szóstym znakiem zodiaku. Szóstkę przypisuje się również planecie Wenus, która wspiera twoje życie miłosne. Widzenie liczby 666 ma ci przypomnieć,, że wysiłek, jaki wkładasz w swój związek, wkrótce zostanie ci hojnie wynagrodzony. Twoja ciężka praca wyjdzie ci na dobre, dlatego nie poddawaj się w trudnych sytuacjach. 

Waga: liczba anielska 777

Jesteś znakiem powietrza, który do szczęścia potrzebuje swojej drugiej połówki. Liczba anielska 777 może wskazywać na silne połączenie dusz. To silny znak, że kochankowie stają się jednością. Kiedy ją widzisz, wiedz, że wszystko, czego doświadczasz, wiąże się z twoją bratnią duszą lub bliźniaczym płomieniem. 

Skorpion: liczba anielska 888

Jeśli chodzi o miłość, unikasz płytkich wód. Wolisz wypłynąć na głębiny morza, w którym nie widzisz końca i dna. Nieskończoności ósemki jest więc trafną metaforą. Liczba anielska 888 wskazuje na duchową jedność i radzi, żebyś niczego nie przeoczyła. Zamiast przejmować się słowami innych ludzi, wysłuchaj, co radzi ci twoja intuicja. W przeciwnym razie podejmiesz złą decyzję dotyczącą swojego kochanka. 

Strzelec: liczba anielska 999

Liczba anielska 999 emanuje energią free spirit, czyli wolnej duszy, którą jest każdy Strzelec. Widzenie tej liczby wskazuje na potężne miłosne połączenie lub szansę na wzmocnienie obecnego związku. Coś starego dobiega końca, aby twoje serce wkroczyło w nowy cykl. Otwórz się na zmiany, myśl pozytywnie i wyciągnij z tych doświadczeń wszystko, co najlepsze. 

Koziorożec: liczba anielska 11

Mistrzowska jedenastka jest niezależna i ambitna. Często widzisz tę liczbę? W twoim przypadku wskazuje ona na wspierające i rozsądne związki w twoim życiu. Dąż do stabilności. Wykaż się dojrzałością w sprawach sercowych. Nie przestawaj manifestować, jak chcesz, żeby wyglądała twoja przyszła rodzina oraz najważniejsze relacje partnerskie. 

Wodnik: liczba anielska 1111

Liczba anielska 1111 wspiera twoje optymistyczne i innowatorskie podejście do życia. Wskazuje na obfitość w miłości. Za chwilę spełnią się twoje manifestacje. Pomyśl życzenie! Uczucie związane z zobaczeniem na zegarze 11:11 znaczeniem odpowiada kartę tarota "Gwiazda" bezpośrednio związana z twoim znakiem zodiaku.

Ryby: liczba anielska 1221 i 000

Jako ostatni znak zodiaku, Ryby są optymistyczną zapowiedzią nowego początku. Pełna nadziei energia 000 wskazuje na możliwość pięknego związku. Z kolei liczba anielska 1221 oznacza wsparcie Wszechświata w kryzysowych sytuacjach. Odpuść swoje oczekiwania. Zaufaj losowi. Wszystko ułoży się na twoją korzyść, ale nie bój się zostawić tego, przez co odnosisz krzywdę na dłuższą metę.