Czasami trzeba spojrzeć wstecz, aby ruszyć do przodu

Twierdzą marki Levi's i New Balance, które podjęły się stworzenia najbardziej wyczekiwanej kolekcji tego roku. Dwa kultowe brandy w sezonie jesień-zima 2020/21 połączyły siły aby razem świętować swoje początki celebrując to, co właśnie nadchodzi. Wspólny powrót do lat 70. jest jednocześnie sentymentalną podróżą, jak i wypełnieniem misji dostarczenia nowych modowych ikon podszytych wspaniałym dziedzictwem obu marek. Udało się? Kampanię z nimi w roli głównej sfotografował stylista i dyrektor kreatywny Cam Hicks - wszystkie kadry znajdziecie w naszej galerii. 

 

Zgodnie z tą myślą w kolekcji znalazło się dużo jasnego i szarego przetartego dżinsu, który najpiękniej wygląda w total lookach "denim on denim", jak zwykli nosić się seventiesowi artyści. Kurtka, którą widzicie na zdjęciu powyżej jest dwustronna - posiada dżinsową stronę Levi’s oraz pikowaną stronę New Balance, która dodatkowo została ozdobiona "N" wyszytym odblaskową nicią 3M, nawiązując tym samym do designu klasycznych butów do biegania marki. Dwustronna konstrukcja produktów to odwołanie do idei dualizmu oraz dopełniających się pierwiastków - yin-yang. My wiosną będziemy nosić ją z mini spódniczkami i minimalistycznymi tank topami. PS Jeśli marzy się Wam look w stylu Sonny i Cher macie to podobną kurtkę znajdziecie również w dziale dla niego. 

Dodatkowo w linii Levi's x New Balance znalazły się również koszulki wykonane z wyjątkowo miękkiego dżerseju i zdobione grafikami pochodzącymi z ikonicznych kampanii reklamowych obu marek, które idealnie uzupełnią seventiesowe stylizacje.

To model New Balance 327 retro, reinterpretacja oryginalnego modelu buta do biegania New Balance 320. Łączy charakterystyczną stylistykę lat 70. z nowoczesnym, asymetrycznym designem. Zwróciliście uwagę na małą, czerwoną metkę Levi's przy kultowym logo "N"? Mamy przeczucie, że w tym modelu również zakochają się współczesne minimalistki. Model New Balance 327 retro dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych - granatowym, indygo i bieli lub granacie, bieli i szarości dla mężczyzn oraz w wersji w odcieniach szarości, błękitu i bieli dla kobiet. 

Produkty z kolekcji Levi’s x New Balance dostępne na Levi.com i u wybranych partnerów od 17 grudnia.