Emily Ratajkowski otwiera kolejny rozdział w modowej historii marki Jenny Fairy, już po raz drugi prezentując najgorętsze trendy sezonu. Z pełnego romantyzmu i nonszalancji Paryża, topmodelka zabiera nas w wakacyjną podróż, gdzie idealnie sprawdzą się najnowsze propozycje ulubionej marki influencerek. Najmodniejsze sandały i torebki z letniej kolekcji marki Jenny Fairy kupisz już od 99,90 zł. 

mat. prasowe

Marka Jenny Fairy i Emily Ratajkowski snują letnią opowieść o błogim wypoczynku i najnowszych trendach. Magnetyzująca modelka prezentuje najmodniejsze buty i torebki, które wpiszą się w klimat letnich kurortów oraz ulic wielkich miast. Tłem dla najnowszej kolekcji marki stały się supermodne paski, czyli ulubiony wybór światowych projektantów na lato 2023. 

Marka Jenny Fairy kocha trendy, dlatego w kolekcji nie mogło zabraknąć przezroczystości. W najnowszej kampanii pojawia się kapsuła Transparent, która pozwala na zabawę fakturą i gradientem. Przezroczyste elementy, które rozgościły się na letnich klapkach i sandałach, będą stylowo mienić się w blasku letniego słońca. Urocze mini torebki z plecionych koralików zapowiadają się na prawdziwy must have nadchodzącego sezonu.

mat. prasowe

Letnie motywy dosłownie rozkwitły na butach i torebkach marki Jenny Fairy. Urocze kwiaty i motyle zagościły na torebkach bagietkach i sandałach na platformie. Wakacyjna energia drzemie również w intensywnych kolorach: soczysta limonka, uroczy baby blue czy pastelowy róż idealnie podbiją letnie stylizacje. Słodkie motywy to ukłon w stronę największych trendów lat 2000, które ponownie podbiją dziewczęce serca. 

mat. prasowe

Obuwie i dodatki markiJenny Fairy dostępne są w salonach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.