ALTRO Patrizia Aryton cechuje lekkość i funkcjonalność, którą Kobiety cenią sobie podczas wakacyjnych eskapad. Kolekcja oparta na czterech motywach: paski, tropikalny i drobny kwiatowy deseń oraz ponadczasowa biel - uzupełni całoroczną garderobę na upalne dni. W obrębie kilkunastu modeli w limitowanych ilościach można stworzyć kobiece totallooki, które nie tylko będą zachwycać na co dzień lub wieczór, ale również dopełnią kadry zdjęć powstających podczas wyjazdu. Subtelne, ażurowe detale i odkryte ramiona zachęcają do kąpieli w promieniach słonecznych.

Kolekcja ALTRO Patrizia Aryton jest jak modowy niezbędnik podróżniczki, która podczas eksploracji nowego terytorium chce dopasować się do otoczenia. Po naładowaniu baterii i powrocie do miejskiej dżungli ponownie wykorzysta poszczególne modele łącząc je w bardziej formalne zestawy - uzupełniając marynarką lub czółenkami, zamiast płaskiego obuwia. Dobrym przykładem jest kombinezon w paski, który w zależności od wybranych dodatków można wystylizować na sportowo lub biznesowo. Takie ergonomiczne podejście do mody chce przekazać polski brand. Praktyczne zastosowanie modeli z linii ALTRO cenią sobie od kilku sezonów Klientki marki Patrizia Aryton, które przed rozpoczęciem lata szukają funkcjonalnych setów.

"Razem z moim zespołem projektujemy takie produkty, w których widziałybyśmy siebie same. Kolekcję letnią ALTRO Patrizia Aryton dedykuję wszystkim Paniom, które cenią sobie wygodę i zwiewne materiały. W końcu każda z nas chce czuć się komfortowo w wakacyjnych stylizacjach". – mówi Patrycja Cierocka-Szumichora Dyrektor Kreatywna marki z Kaszub.

Do zaprojektowania linii ALTRO Patrizia Aryton zostały wykorzystane najwyższej jakości materiały: bawełna z elastanem, przyjemna w dotyku mieszkanka wiskozy z rayonem czy delikatnie kreszowany szyfon. Ponad 30-letnie doświadczenie na rynku mody pozwala na udoskonalanie rzemiosła w pracy z wyselekcjonowanymi przez Dyrektor Kreatywną oryginalnymi tkaninami.

Limitowana kolekcja ALTRO Patrizia Aryton dostępna jest w sklepie online patrizia.aryton.com oraz w salonach stacjonarnych marki w całej Polsce.