Gwiazda serialu "Girls" w filmie Quentina Tarantino? Tak, to już potwierdzone! Lena Dunham otrzymała angaż do głośnej już produkcji "Once Upon A Time In Hollywood". Już wiemy, że na ekranie pojawią się Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Burt Reynolds, Tim Roth, Kurt Russell oraz Michael Madsen. Lista gwiazd znacznie się wydłużyła. The Hollywood Reporter potwierdził kolejne nazwiska. O czym będzie premierowy film? Akcja będzie rozgrywać się w 1969 roku w Los Angeles. Głównymi bohaterami będą Rick Dalton (gwiazda westernu) oraz Cliff Booth, przyjaciel Daltona i kaskader. Za to sąsiadką Ricka jest słynna Sharon Tate, żona Romana Polańskiego. W internecie już można zobaczyć pierwsze zdjęcia z kręcenia scen z Bradem Pittem czy Leonardo DiCaprio

Quentin Tarantino ratuje Hollywood. [Recenzja filmu "Pewnego razu... w Hollywood"] >>

Margot Robbie znów zachwyciła wszystkich na premierze "Pewnego razu... w Hollywood". A Lena Dunham? Zobaczcie stylizacje gwiazd >>

Lena Dunham zagra u boku Margot Robbie w nowym filmie Quentina Tarantino!

Lena Dunham to nie jedyna znana twarz, którą będziemy mogli zobaczyć na dużym ekranie. 32-latka wcieli się w Catherine 'Gypsy' Share, członkinię sekty Mansona. Amerykańskie media podają, że w obsadzie znaleźli się także Al Pacino, Dakota Fanning, Damian Lewis, James Marsden, Luke Perry, Austin Butler, Lorenza Izzo oraz Maya Hawke, córka jednej z ulubionych aktorek Tarantino, Umy Thurman i Ethana Hawke'a. Dla Dunham będzie to pierwszy film od czasu serialu "Dziewczyny". Nadal nic nie wiadomo o polskiej gwieździe, która miałaby wystąpić u Tarantino. Podobno słynny twórca filmowy, autor takich hitów jak "Pulp Fiction", "Bękarty wojny", "Kill Bill", czy "Django", chciałbyżeby to Polak wcielił się w rolę Romana PolańskiegoZależy mu na "świeżej twarzy".

Warto wspomnieć o tym, że już kilka miesięcy temu rozgorzała się dyskusja na temat tego, która aktorka wcieli się w żonę polskiego reżysera. Plotkowano, że Tate powinna zagrać Margot Robbie lub Jennifer Lawrence, chociaż ten drugi wybór nie spodobał się siostrze nieżyjącej już Sharon, Debrze Tate. Fani byli zachwyceni wyborem Australijki. Przypomnijmy, nocą z 8 na 9 sierpnia 1969 w wyniku rytualnego mordu dokonanego przez członków bandy Charlesa Mansona zginęła ciężarna, będąca w dziewiątym miesiącu żona Romana Polańskiego, Sharon Tate i jej czworo przyjaciół. Po ich zamordowaniu, członkowie sekty krwią ofiar wypisali na drzwiach napis „PIG”. 

Premiera "Once Upon A Time In Hollywood" wstępnie zaplanowana jest na 8 sierpnia 2019 roku, dokładnie w 50. rocznicę śmierci ulubienicy Ameryki, Sharon Tate.