„Naczelna polska estetka” – tak pisałyśmy o Larze w jednym z artykułów sprzed roku, a dziś z niemałą satysfakcją możemy powiedzieć, że miałyśmy nosa. Świetny już wtedy styl restauratorki dojrzał, nabrał charakteru i określoności. 33-letnie osobowość telewizyjna, business woman i aktywna w mediach społecznościowych mama dwójki dzieci wyraźnie inspiruje się garderobą Skandynawek. Tamtejsze it-girls uwielbiają eksperymentować z kolorem, bawić się wzorami czy awangardowymi detalami i swobodnie miksować pozornie odległe estetyki. Lara z powodzeniem zaadaptowała to wszystko do swoich codziennych stylizacji. W tym celu zręcznie miksuje ubrania i dodatki od projektantów, niszowych zagranicznych it-brands, popularnych sieciówek, a przede wszystkim lokalnych twórców z Affair, One Shirt, Kazar i MMC na czele. 

Do grona jej ulubionych polskich marek dołączyła właśnie Karolina Naji.

Powinniście kojarzyć ją jako autorkę ponadczasowych koszul i sukienek z nowoczesnym twistem. W szmaragdowej Poem dress Lara wybrała się na przyjęcie organizowane przez znajomych. Jak zdradziła w instagramowej relacji niewiele zabrakło, aby paczka z sukienką nigdy do niej dotarła… 

Instagram stories @lara_gessler

kup sukienkę ze zdjęcia:

 

Ten wielofunkcyjny projekt powstał z myślą o wszystkich pragmatyczkach, które w ubraniach cenią przede wszystkim ich uniwersalny charakter i wymiar praktyczny. Żakardowa Poem Green (green od zieleni, bo ten sam model dostępny jest także w żywym odcieniu kwitnącej fuksji) jest dwustronna – możecie nosić ją przodem lub tyłem i bogata w wiele sprytnych rozwiązań konstrukcyjnych, takich jak odpinane poduszki na ramionach czy wiązany na 4 sposoby szal. Dzięki wszystkim tym detalom, sukienkę lansowaną przez Larę Gessler wystylizować możecie na dziesiątki sposobów. Nie znudzi wam się przez długie lata. 

Dodatkowy plus: Sukienkę Poem projektu Karoliny Naji skrojono z wysokogatunkowej wiskozy opatrzonej certyfikatem OEKO-TEX & GOTS.