Lady Gaga i Bradley Cooper na żywo! Odkąd poznaliśmy nominacje do Oscarów i okazało się, że słynne "Shallow" może zdobyć statuetkę dla najlepszej piosenki filmowej, zarówno fani produkcji, jak i dziennikarze zastanawiali się, czy duet zaśpiewa na żywo ten utwór podczas gali rozdania nagród (co należy do tradycji, ale w historii Oscarów było kilka odstępstw od tej zasady). To więcej niż możliwe, zwłaszcza że ostatnio para wykonała ten kawałek podczas koncertu Gagi w Las Vegas.

Lady Gaga jest zakochana! Kim jest nowy wybranek wokalistki? >>

Lady Gaga skomentowała swój domniemany związek z Bradleyem Cooperem. "Chciałam, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani" >>

Lady Gaga i Bradley Cooper śpiewają "Shallow" na żywo! Zobacz wideo z koncertu wokalistki

W sierpniu ubiegłego roku ogłoszono, że Lady Gaga otrzymała "rezydenturę" w Las Vegas. Tym przywilejem mogą pochwalić się takie gwiazdy jak Cher, Celine Dion (Kanadyjka dała aż 717 koncertów w ramach "A New Day..."), Elton John, czy Jennifer Lopez. Do historii muzyki popularnej przeszły występy Liberace w latach 40. oraz Franka Sinatry w latach 50. Od 28 grudnia 2018 roku Gagę możemy zobaczyć w luksusowym hotelu i kasynie Park MGM. Wokalistka oferuje dwa rodzaje show: "Enigma" oraz "Jazz & Piano". W trakcie tego drugiego usłyszymy hity piosenkarki w nowej aranżacji oraz legendarne amerykańskie standardy pochodzące z Great American Songbook.

W ubiegły weekend na widowni w Las Vegas pojawił się Bradley Cooper, Amerykanka postanowiła wykorzystać tę szansę i zaprosiła aktora/reżysera na scenę. Zaskoczony 44-latek zaśpiewał z Lady Gagą "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy". Gdy filmiki z tego koncertu trafiły do sieci internauci oszaleli! Od tygodni omawiana jest relacja pomiędzy nimi. Powód? Chemia na ekranie. Gaga i Cooper wcielają się w parę kochanków, a ich film elektryzuje widzów na całym świecie. Na dodatek, wokalistka uwielbia opowiadać w wywiadach o pracy z Bradleyem i o tym jak dał jej szansę (pamiętacie słynne: "na 100 osób 99 w ciebie nie uwierzy. Ale nie wolno przegapić tej jednej skłonnej dać ci szansę. Bradley był tą osobą"?). Za "Narodziny gwiazdy" Lady Gaga zbiera świetne recenzje i nagrody, a Bradley Cooper udowodnił, że potrafi również reżyserować. 

Wideo z koncertu Lady Gagi. Wokalistka i Bradley Cooper zaśpiewali "Shallow" na żywo