Od kilku miesięcy Rihanna, jako nowy dyrektor kreatywny Puma promuje produkty marki. Co więcej, kilka dni temu na New York Fashion Week odbył premierowy pokaz kolekcji Fenty x Puma (zobacz zdjęcia >>). Sportowy brand poszedł  o krok dalej i do współpracy zaprosił Kylie Jenner! Pierwsze informacje na temat projektu Kylie Jenner x Puma pojawiły się na początku lutego. Jednak doniesienia zdementował Kanye West (związany z adidasem) na swoim Twitterze.

Jak się jednak okazało Kanye nie ma nic do gadania. Najmłodsza latorośl z klanu Kardashian-Jenner podejmuje własne decyzje. Podobno kontrakt opiewa na miliony $. A Puma właśnie potwierdziła, że to 18-latka będzie ich nową twarzą. 

"Kylie pojawi się w wiosenno-letnie kampanii promującej kolekcję treningową, której premiera odbędzie się w kwietniu 2016. Kylie jest reprezentantką świeżej i nowej ery w modzie. Jest idealna dla Pumy", stwierdził Adam Petrick, dyrektor globalny ds. marketingu w Pumie. 

Szykuje się podział w rodzinie?

AKTUALIZACJA

11.03.2016

Puma zrobiła prezent fanom Kylie Jenner! Na Snapchacie marki można zobaczyć kulisy sesji reklamowej z Amerykanką! Kadry i filmy zostały nieco ocenzurowane, ale wiemy już jak mnie więcej będą wyglądały fotografie. Kylie pozuje w sportowych stanikach, obcisłych legginsach oraz butach, które mają być hitem tej linii.

Kylie Jenner x Puma - zobacz kulisy sesji >>

14.03.2016

Są już pierwsze zdjęcia! Ich premiera odbyła się na instagramie Kylie oraz Pumy. Celebrtka promuje buty do treningu o nazwie Puma Fierce, które do sprzedaży trafią już 1 kwietnia. Antyfani Amerykanki już stwierdzili, że design buta nawiązuje do projektów promowanych przez Rihannę...

Kylie Jenner x Puma, fot. instagram

Kylie Jenner x Puma, fot. instagram

Kolekcja butów Puma