Kylie Jenner zaskoczyła wszystkich swoją obecnością na Milan Fashion Week. Celebrytka ubrana dość skromnie jak na swoje możliwości zasiadła w pierwszym rzędzie na pokazie Prady. Na wydarzeniu tym pojawiła się obok takich gwiazd jak Scarlett Johansson, Emma Watson, Sofia Richie, Hunter Schafer i Benedict Cumberbatch. Przed rozpoczęciem pokazu Kylie postanowiła jeszcze zrobić sobie selfie z hiszpańską wokalistką Rosalią, co oczywiście również wywołało sporo zamieszania w mediach społecznościowych.

 

O wiele większe zainteresowanie wzbudziła jednak kreacja, którą pochwaliła się kilka godzin później w swoich social mediach. Celebrytka miała na sobie sukienkę Prady z 1992 roku. Ta złoto-beżowa krótka sukienka, stworzona z różnej wielkości sztucznych kwiatów, pochodzi z kolekcji Prady wiosna/lato 1992. Sukienka wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki. Zanim Kylie Jenner pojawiła się na świecie, sukienkę tę nosiły takie ikony mody jak Naomi Campbell czy Linda Evangelista. Styliści celebrytki dokładnie odtworzyli oryginalną stylizację modelki z wybiegu, w tym charakterystyczny kok z pasmami włosów lekko opadającymi na twarz. To prawdziwy hołd dla mody z przeszłości i dowód na to, że klasyka zawsze będzie na czasie.

Nie zabrakło też głosów, że gwiazda zainspirowała się marketingowym chwytem Kim Kardashian, która wystąpiła w ikonicznej sukni Marilyn Monroe podczas Gali Met. Tym razem obyło się jednak bez uszkodzeń drogocennej kreacji.